Barwy szczęścia. Franek podaruje Reginie nietypowy prezent ślubny! To wszystko między nimi zmieni, bo przecież nie ma grosza przy duszy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Franek podaruje Reginie nietypowy prezent ślubny! To wszystko między nimi zmieni, bo przecież nie ma grosza przy duszy

Barwy szczęścia. Franek podaruje Reginie nietypowy prezent ślubny! To wszystko między nimi zmieni, bo przecież nie ma grosza przy duszy

2021-06-24 11:15

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk) obdaruje swoją ukochaną żonę, Reginę w bajeczny sposób! Prezent olśni żonę, ale i wywoła poważny niepokój - przecież małżonek nie ma grosza przy duszy! Ale Franek przekona Reginę (Kamila Kamińska), że nie powinna się niczym zamartwiać tylko spokojnie zająć się korzystaniem z drogiego podarunku, a on zajmie się całą resztę. Czy świeżo poślubione małżeństwo w "Barwach szczęścia" popadnie przez szalony prezent pana młodego w finansową ruinę?

Szok w "Barwach szczęścia"! Prezent Franka dla Reginy zrujnuje młode małżeństwo?

W 2467 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 Franek wręczy Reginie po pełnej namiętności nocy poślubnej niezwykły prezent. Nie będzie wyglądał zbyt romantycznie - ot, zwykła teczkę wypełnioną papierami. Ale kiedy Regina ją otworzy zaniemówi! Czy Franek, który od dawna walczy o każdy grosz na życie mógł "się szarpnąć" na coś tak obłędnie drogiego?

- Otwórz - szepnie Franek do Reginy w 2467 odcinku "Barw szczęścia".

Regina w "Barwach szczęścia" otworzy teczkę jeszcze w łóżku. Kiedy zobaczy plan trzypokojowego mieszkania i umowę rezerwacyjną, nie będzie miała pojęcia co powiedzieć. Skąd taki drogi prezent od biednego Franka?

- Tu będzie nasza sypialnie, tu urządzimy pokój dziecięcy... Zobacz, jaki wielki taras, idealny na zielnik, albo piaskownicę dla berbecia - Franek roztoczy przed żoną obraz ich krainy marzeń. 

Zobacz też: Na Wspólnej. Maks wróci do rodziny, ale to będą jego ostatnie chwile z matką Izabelą - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?
Barwy szczęścia odc. 2465. Regina (Kamila Kamińska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2465. Regina (Kamila Kamińska)

Kiedy Regina otrząśnie się z pierwszego szoku 2467 odcinku "Barw szczęścia" , dotrze do niej, że przecież zupełnie ich nie stać zakup tak takiego lokum! - Kupno mieszkania to duży krok, tylko... jak my za to zapłacimy? - zapyta Regina ukochanego.

- Nie przejmuj się tym. Ja ogarnę finanse, ty pomyśl nad kolorem płytek do łazienki - Franek będzie patrzył optymistycznie na ich przyszłość i wykorzystanie drogiego z prezentu. - Zadbam o nas. 

Przypomnijmy - kariera zawodowa Franka w "Barwach szczęścia" to nie jest pasmo niekończących się sukcesów. Wciąż boryka się z problemami finansowymi i szuka miejsca dla siebie. W ostatnim sezonie został nawet strażakiem...

Jednak Regina w nowym sezonie "Barw szczęścia" da się ostatecznie namówić na obejrzenie planu budowy bloku, w którym powstanie ich mieszkanie. Pani Falkowska nie będzie w stanie powstrzymać się od zachwytów! Zwłaszcza, że miejsce jest kilka przecznic od mieszkania Stefana (Krzysztof Kiersznowski).

- Dziadek będzie mógł posiedzieć z maluchem, kiedy mamusia i tatuś pójdą na randkę - zauważy Franek.

Apartament, który Franek w "Barwach szczęścia" zarezerwował na rodzinne gniazdko będzie gotowy już w ciągu kilku miesięcy. Podobno ma nie być tak drogi jak podejrzewała Regina, a ofertę poleciła mu osobiście Małgorzata (Adriana Biedrzyńska). Tyle, że Franek na prawdę nie ma ani grosza - skąd weźmie pieniądze nawet na niedrogie mieszkanie?

Nie przegap: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odc. 2465. Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2465. Franek (Mateusz Banasiuk)
Najnowsze