Barwy szczęścia: Czy Sylwia pozbawi pracy burmistrza Marczaka

2011-10-24 4:00 GraK

Gdy wejdzie się w podejrzane układy, to nie ma od nich odwrotu. Przekonuje się o tym Sylwia (Agnieszka Żulewska), jedna z bohaterek serialu "Barwy szczęścia".

W drodze do pracy Sylwię napada wściekły Golonko (Jarosław Boberek), przegrany konkurent Marczaka (Bronisław Wrocławski) do urzędu burmistrza. Wciąż chce się odegrać. Na dodatek jego firma budowlana odpadła w przetargu na budowę hali sportowej w Zakrzewiu.

A przecież Sylwia gwarantowała mu zwycięstwo. Zdenerwowany Golonko nie chce słuchać jej tłumaczeń, a jego auto, uwożące kobietę, kieruje się w stronę lasu. Sylwia jest przerażona...

Nie dotrzymała słowa - stawia warunki Golonko - musi więc coś wymyślić, żeby Marczaka wyrzucili z urzędu... Tylko w ten sposób spłaci swój... dług!

Jola gwiazdą reklamy

Za to Jola (Małgorzata Potocka) szaleje. Zagrała w reklamie kremu mocującego protezy. W związku z tym wie, że musi teraz obnosić nieskazitelny uśmiech dla rosnącej liczby fanów. Ten wymóg, jak i mordercza praca na planie bardzo ją wyczerpały. Mariola (Hanna Stankówna) martwi się o córkę, a sprytna Jola oznajmia, że potrzebuje odpoczynku - najlepiej w SPA.

Kto zaopiekuje się Zenusiem?

Janek (Przemysław Redkowski) nie zgadza się na wyjazd żony. Kto pod jej nieobecność zaopiekuje się Zenusiem? Ale dla Joli nie ma problemów nie do rozwiązania. Podczas spaceru z dziećmi stara się przekonać Basię (Sławomira Łozińska), żonę jej byłego męża, by zgodziła się opiekować Zenusiem w czasie jej odpoczynku w SPA... Jaką decyzję podejmie Barbara?

Najnowsze