Barwy szczęścia. Artur Chowański rozpocznie nowe życie po udarze! Odzyska córkę i znajdzie ważny cel? - ZDJĘCIA

i

Autor: Facebook Barwy szczęścia. Artur Chowański rozpocznie nowe życie po udarze! Odzyska córkę i znajdzie ważny cel? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Artur Chowański rozpocznie nowe życie po udarze! Odzyska córkę i znajdzie ważny cel? - ZDJĘCIA

2022-06-27 12:13

Nowy sezon "Barw szczęścia" będzie przełomowy dla Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), który cudem przeżył udar, a walka z chorobą doprowadziła do tego, że stracił najbliższe mu osoby z rodziny. Zwłaszcza córkę Ewę (Gabriela Ziembicka). Trzy lata temu Jacek Rozenek też przeszedł udar mózgu, długo wracał do zdrowia, cierpiał na depresję, nie miał nadziei, że nie będzie chodził, ruszał ręką. Podobny los spotkał Chowańskiego z "Barw szczęścia", który w kolejnych odcinkach po wakacjach rozpocznie zupełnie nowe życie. Nie zabraknie przy przyjaciółki Basi Grzelak (Sławomira Łozińska). Ale Artur skupi się przede wszystkim na tym, żeby odzyskać córkę. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu.

Jak zmieni się życie Artura Chowańskiego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2022?

Powrót Artura Chowańskiego do "Barw szczęścia" tuż przed finałem sezonu miał ukryte znaczenie! To właśnie on stał się największym wsparciem dla pogrążonej w żałobie Basi Grzelak, z nim połączyła wdowę po Zenku (śp. Jan Pęczek) szczególna więź. Choć Chowański miał za sobą tragiczne wydarzenia i wciąż nie zapomniał o zamordowanej żonie Marcie (Katarzyna Zielińska), to nie pozostał obojętny na cierpienie Basi. Przyjaźń, która ich połączyła przy grobie Zenka rozwinie się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2022.

Potwierdza to sam Jacek Rozenek, który lato spędzi na planie "Barw szczęścia" i już ujawnił zdjęcia zza kulis następnego sezonu, na których Artur jest w Basią i jej przyjaciółmi. Ale uwagę zwraca też inny szczegół. Ujęcia z planu "Barw szczęścia", na których Chowański pojawi się w otoczeniu nowych bohaterów, w miejscu, które wygląda na jakąś kawiarnię artystyczną. Obok Artura są młode kobiety, których tożsamość na razie pozostaje tajemnicą.

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

Sprawdź też: Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem na hucznej imprezie - ZDJĘCIA

Wygląda na to, że w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022 Chowański pójdzie za radą Basi i wyznaczy sobie kolejny cel w życiu, znajdzie nową pasję po udarze, po tym co przeszedł gdy walczył z chorobą i został sam. - Mam syna Ernesta, córkę, która mieszka za granicą i jeszcze zostaje pasierbica Ewa... Jakiś czas temu przechodziłem udar. Miałem bardzo ciężki okres. Od tego czasu nie rozmawiamy ze sobą...- zwierzał się Basi w minionym sezonie "Barw szczęścia".

Dzięki Grzelakowej zrozumiał jak ważna wciąż dla niego jest Ewa, jak wielki błąd popełnił zrywając z nią kontakt. Zwłaszcza, że Ewa też miała ciężko kiedy została sierotą. Po samobójstwie ojca Piotra (Piotr Jankowski) nie chciała dłużej żyć. Nie wiadomo co by się stało z Ewą, gdyby nie pomoc i wsparcie Alicji Umińskiej (Monika Dryl), byłej kochanki Chowańskiego. Wydaje się, że w nowych odcinkach "Barw szczęścia" Alicja odegra kluczową w rolę w pogodzeniu Artura z Ewą.

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Najnowsze