Barwy szczęścia. Adrianna Biedrzyńska straciła miłość przez aktorstwo. Nikt tak naprawdę jej nie kochał

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Adrianna Biedrzyńska straciła miłość przez aktorstwo. Nikt tak naprawdę jej nie kochał

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Adrianna Biedrzyńska straciła miłość przez aktorstwo. Nikt tak naprawdę jej nie kochał

2022-08-08 10:11

Gwiazda "Barw szczęścia" szczerze wyznała jak trudno znaleźć miłość, kiedy jest się rozpoznawalną aktorką. Nikt nie spodziewał się, że w prywatnym życiu Adriany Biedrzyńskiej dzieją się tak smutne rzeczy! Małgorzata z "Barw szczęścia" wydaje się zawsze tryskać energią i pozytywnym podejściem do życia, a jednak rozegrał się u niej koszmar. Aktorka zdradziła, że przez swój zawód nikt tak naprawdę jej nie kochał! Kobieta straciła miłość i zaufanie przez aktorstwo, ale nie zamierza się poddawać. Szczere wyznanie gwiazdy szokuje!

Gwiazda "Barw szczęścia" o nieudanych związkach. Potwierdza, że jej małżeństwo się rozpadło 

Adriana Biedrzyńska wciela się w rolę Małgorzaty w "Barwy szczęścia", żonę Jerzego (Bronisław Wrocławski) i matkę Natalii (Maria Dejmek) oraz Malwiny (Joanna Gleń). Wydawałoby się, że aktorka wiedzie udane życie prywatne, zawsze tryska energią i uśmiechem. Niestety niedawno potwierdziły się doniesienia o rozstaniu z mężem. Było to trzecie małżeństwo Biedrzyńskiej, ale niestety i tym razem nie udało się uratować miłości. Aktorka sama potwierdziła informacje o zakończeniu relacji w wywiadzie z "Vivą!" Portal Telemagazyn.pl podaje, że kobieta otwarcie przyznała, że nie jest obecnie w żadnym związku, czym dobitnie dała do zrozumienia, że trzecie małżeństwo nie przetrwało.

- Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn - cytuje portal rozmowę Małgorzaty Biedrzyńskiej z Krystyną Pytlakowską dla "Vivy!".

Przeczytaj też: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się powalającą urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

Adriana Biedrzyńska szczerze o tym, że przez aktorstwo straciła miłość!

Rola w "Barwach szczęścia" i innych serialach oraz spektaklach dały Biedrzyńskiej rozpoznawalność, którą można kochać lub nienawidzić. Aktorka szczerze wyznała, że w jej przypadku cena sławy jest naprawdę wysoka. Otwarcie powiedziała o tym, że ma wrażenie, iż żaden z mężczyzn tak naprawdę jej nie kochał...

- Gdy analizuję swoje życie, to dochodzę do wniosku, że nikt nigdy nie kochał Ady, tylko aktorkę Adriannę Biedrzyńską, która była popularna, zawsze dawała sobie radę w życiu i dużo zarabiała. Ale nikt tak naprawdę mnie, Ady, nie kochał - cytuje Telemagazyn rozmowę Adrianny Biedrzyńskiej dla "Vivy!".

Co dalej z rolą Małgorzaty w "Barwach szczęścia"?

Gwiazda "Barw szczęścia" nie ma jednak w planach rezygnować z aktorstwa. Pojawi się w kolejnych odcinkach nowego sezonu, a jej postać czekają zmiany. Już jakiś czas temu podaliśmy informację, że Małgorzatę z "Barw szczęścia" prawdopodobnie czeka nowa, zawiła relacja, a może nawet romans ze sporo młodszym mężczyzną! Będzie też walczyć i wspierać córkę Natalię w jej decyzji o usunięciu piersi, gdyż podobnie jak u matki, odkryto u niej gen nowotworu piersi. Życiu Małgorzaty i Natalii nie powinno jednak zagrażać niebezpieczeństwo. 

Przeczytaj: Olek z M jak miłość smutno o jego postaci w nowym sezonie. Maurycy Popiel nawet nie kryje rozżalenia - WIDEO

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze