SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 4 sezon odc. 8 - opis, streszczenie: Marcin i Kinga kłócą się o Mateuszka

O mnie się nie martw 4 sezon odc. 8 - opis, streszczenie: Marcin i Kinga kłócą się o Mateuszka

29.04.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 4 odcinek 8, Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 odcinek 8, Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 w TVP2 w piątek, 29.04.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 8 -  streszczenie: Krzysiek przyłapuje na gorącym uczynku mężczyznę, który zakradł się do mieszkania Ewy. Mężczyzna okazuje się jego znajomym, ale w oczach Krzyśka to wcale nie poprawia jego sytuacji. Przed gniewem Małeckiego ratuje go Teresa. Kobieta patrzy na świat przez różowe okulary, od kiedy przeczytała wydawniczy hit sezonu "Zanim powiesz: kocham" tajemniczej autorki, która chce pozostać anonimowa.

Ostatecznie sprawę włamywacza rozsądza pani Irenka, która przypomina też Krzyśkowi, że zaniedbał firmę stworzoną z ojcem Igi. Tymczasem Iga i Marcin czekają na wyniki badań. Kiedy Małecka dowiaduje się, że Kaszuba znowu spotkał się z Kingą, zaczyna mieć wątpliwości co do obietnicy, że między nimi nic się nie zmieni. W dodatku stewardesa oznajmia Marcinowi, że stara się o pracę w Emiratach Arabskich, co oznacza przynajmniej pięcioletni wyjazd z Mateuszem za granicę. Prawnik reaguje emocjonalnie, co powoduje kolejne obawy Igi. Kobieta chce wypłakać się u Ewy, która właśnie wróciła z Londynu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: