SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe" online odcinek 539 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"Na dobre i na złe" online odcinek 539 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

27.11.2013, godz. 21:00
Na dobre i na złe odc. 539. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 539. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 539 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 539 w TVP2 w środę, 27.11.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 539 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 539 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 539 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 539 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 539  - co się wydarzyło?

Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) wybierają się na romantyczny wyjazd. W hotelu, w którym się zatrzymali, dochodzi do wypadku. Damian (Dariusz Karpiński), miłośnik kulturystyki, podczas miłosnych igraszek z żoną (Ewelina Gnysinska) doznaje urazu i trafia do szpitala w Leśnej Górze.

Zespół lekarzy diagnozuje u niego naderwanie mięśnia. Wychodzi także na jaw, że Damian jest hermafrodytą. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) przegląda za Adama (Grzegorz Dauszkiewicz) dokumenty z USC. Okazuje się, że biologiczni rodzice chirurga nie żyją. Doktor Consalida domyśla się, że chłopak jest krewnym Falkowicza (Michał Żebrowski). Lekarka ukrywa jednak tę informację przed swoim kolegą, ale dzień później próbuje pomówić o tym z profesorem.

Pogotowie przywozi do szpitala ofiary wypadku samochodowego: Tadeusza (Bogusław Suszka) i jego córkę Nataszę (Katarzyna Sawczuk), uczennicę szkoły baletowej. Wiktoria obiecuje dziewczynie, że dołoży starań, by uratować jej zmiażdżoną stopę. Niestety, nie udaje się dotrzymać słowa. Na domiar złego lekarka staje się celem ataku - przed szpitalem zamaskowany napastnik oblewa ją kwasem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: