SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy W rytmie serca. Barbara Kurdej-Szatan jako pielęgniarka

W rytmie serca. Barbara Kurdej-Szatan jako pielęgniarka

02.08.2017, godz. 12:05
W rytmie serca, Barbara Kurdej-Szatan
W rytmie serca. O czym jest nowy serial z Barbarą Kurdej-Szatan? Zdjęcia z planu zdjęciowego z Kazimierza Dolnego. foto:

W jaką rolę wcieli się Barbara Kurdej-Szatan w nowym serialu „W rytmie serca”? Skąd ta zmiana nazwy? Otóż początkowo miał nosić tytuł „Recepta na miłość”, ale finalnie producenci zdecydowali się na „W rytmie serca”. Nazwa nie gra wielkiej roli, ale wielką rolę zagra Barbara Kurdej-Szatan! Wiemy też, że nowa produkcja Tadeusza Lampki, będzie emitowana na Polsacie! Sprawdźcie!

"W rytmie serca" już po wakacjach 2017 w Polsacie!

Najnowszy serial „W rytmie serca” zostanie zaprezentowany w zbliżającej się ramówce Polsatu! Oznacza to, że pierwsze odcinki zobaczymy już po wakacjach! Co do samego serialu, to powstaje on nad Wisłą w malowniczym i romantycznym Kazimierzu Dolnym. W kogo zatem wcieli się Barbara Kurdej-Szatan? Wcieli się w pielęgniarkę Marysię, matkę 8-letniego chłopczyka. Dla samotnej kobiety połączenie pracy z wychowaniem dziecka jest koszmarem, ale wsparciem będzie dla niej starszy lekarz (Piotr Fronczewski), który w pewnym sensie będzie zastępował ojca. Pewnego razu Marysia spotka w szpitalu, w którym pracuje, przystojnego i młodego lekarza Adama Żmudę (Mateusz Damięcki). Adam zrezygnuje z pracy na rzecz pozarządowej organizacji Lekarze bez Granic, by leczyć mieszkańców Afryki. Chwilę przed wyjazdem odwiedzi rodzinny Kazimierz Dolny, a jego sekrety wyjdą na jaw...

W obsadzie serialu oprócz często pokazujących się Barbary Kurdej-Szatan z „M jak miłość” i Mateusza Damięckiego z „Na dobre i na złe”, na ekranie zobaczymy również Edytę Olszówkę, znaną z postaci Ewy Kobylickiej z „Ojca Mateusza” i dawno niewidzianego Piotra Fronczewskiego ze starej, dobrej „Rodziny zastępczej". Nie możemy się już doczekać tych wszystkich twarzy w jednej produkcji, a Wy?

Przeczytaj też: M jak miłość. Seksiści atakują Barbarę Kurdej-Szatan

Zobacz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan marzy o drugim dziecku

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan w objęciach męża. Tak wypoczywa na plaży ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: