SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Tak wygląda seks w serialach - ZDJĘCIA

Tak wygląda seks w serialach - ZDJĘCIA

13.10.2016, godz. 21:00
Seks w serialach  Polska  USA
foto:

Seks w polskich serialach pobudzi Waszą wyobraźnię! Producenci rodzimych tasiemców rzadko decydują się na odważne sceny. Kochankowie i małżonkowie lądują w sypialni, ale namiętne chwile to dla widzów zazwyczaj pieszczoty pod kołdrą i dyskretne pocałunki. Resztę trzeba sobie po prostu dopowiedzieć, bo w "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", czy w "Przyjaciółkach" seks nadal jest tematem tabu.

Jak wygląda seks w serialach?

SEKS w serialu - to tylko ciekawe hasło. Na polskich ekranach brakuje prawdziwie gorących scen! Producenci unikają tego typu sytuacji i nawet jeśli bohaterowie lądują w łóżku, to widz musi sobie wyobrazić ich wspólną noc...

W "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) od lat są małżeństwem, a między nimi nadal jest chemia! W sypialni też się dzieje, ale widzowie muszą zadowolić się jedynie czułymi pocałunkami. Podobnie jest z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i Izą (Adirana Kalska). Kochankowie długo się zwodzili, a ich pierwsza wspólna noc była namiętna - przynajmniej tak wynika z opisów.

W "Na Wspólnej" sytuacja poszła trochę do przodu. Mowa choćby o wątku lesbijskim Oli (Marta Wierzbicka). Kontrowersyjny temat przyciągnął uwagę widzów, choć sceny seksu z jej kochanką Klaudią (Julai Trembecka) tez były owiane tajemnicą.

W serialach nie brakuje oczywiście scen prawdziwej czułości, ale te zazwyczaj przypominają parodię TUTAJ >>> Zobacz więcej: Seks w serialach! Łóżkowe igraszki bohaterów seriali - zdjęcia

Prawdziwą namiętność znajdujemy jednak w serialu "Druga szansa". Pamiętacie, jak Marcin (Bartłomiej Świderski) odwiedził Monikę (Małgorzata Kożuchowska) na planie teledysku? Gdy zostali całkiem sami, agentka gwiazd wskoczyła na kochanka i zaczęła go namiętnie całować. On zerwał jej ubranie i nie mógł odkleić od niej rąk! Było na czym zawiesić oko!

Podobnie jest za granicą. Seriale światowej sławy nie unikają tematu seksu - polecamy "Grę o tron", Californication", czy kultowy "Seks w wielkim mieście".

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: