SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej - ZDJĘCIA. Aktorzy z Rodzinki.pl byli na pogrzebie

Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej - ZDJĘCIA. Aktorzy z Rodzinki.pl byli na pogrzebie

22.05.2016, godz. 09:14
Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej
Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej foto:

Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej (+ 62 l.), babci z serialu "Rodzinka.pl", rozpoczął się od mszy świętej w kościele św. Michała przy ul Okólnej w Ostrowcu Świętkorzyskim. W sobotę, 21.05.2016, o godz. 13.30, rodzina - jedyny syn Szczepan i synowa Natalia - oraz przyjaciele zmarłej na wylew Haliny Skoczyńskiej towarzyszyli jej w ostatniej drodze. Urna z prochami aktorki została złożona do rodzinnego grobu na Cmentarzu Ostrowieckim. Kto był na pogrzebie Haliny Skoczyńskiej? Zobaczcie zdjęcia.

Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej odbył się w Ostrowcu Świętkorzyskim, bo z tego miasta pochodziła aktorka, która serca widzów zdobyła rolą babci Janiny z "Rodzinki.pl". Na Cmentarzu Ostrowieckim przy ul. Denkowskiej są pochowani członkowie najbliższej rodziny Haliny Skoczyńskiej - m.in. zmarła przed rokiem matka i ojciec.

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła samotnie. Bez syna i byłego męża?

W uroczystości pogrzebowej w kościele św. Michała przy ul Okólnej w Ostrowcu Świętkorzyskim wzięli udział nie tylko bliscy aktorki, ale także jej przyjaciele. Wśród żałobnków był syn zmarłej - Szczepan ze swoją żoną Natalią, którzy na co dzień mieszkają w Londynie.W kościele i na cmentarzu pojawili się też aktorzy z "Rodzinki.pl" - Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak oraz Adam Ferency.

Dla wszystkich śmierć Haliny Skoczyńskiej była ciężkim przeżyciem. Serialowa babcia z "Rodzinki.pl" umarła nagle we wtorek, 17.05.2016. Przyczyną jej śmierci był wylew.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: