SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Dziadek Zenon zostanie w serialu po śmierci Haliny Skoczyńskiej

Rodzinka.pl 9 sezon. Dziadek Zenon zostanie w serialu po śmierci Haliny Skoczyńskiej

07.07.2016, godz. 22:00
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 8 sezon. Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska) foto: Rodzinka.pl TVP Facebook

"Rodzinka.pl" bez babci Janiny (Halina Skoczyńska + 62 l.), ale z dziadkiem Zenonem (Michał Grudziński 72 l.)! To już pewne, że w nowym 9 sezonie "Rodzinki.pl" nie zabraknie ukochanego dziadka Boskich. Wbrew krążącym plotkom po śmierci Haliny Skoczyńskiej, Michał Grudzyński nie straci roli w serialu. Wciąż będzie częstym gościem u swojej córki Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zięcia Ludwika (Tomasz Karolak) i wnuków. Co w takim razie stanie się z babcią Janiną?

"Rodzinka.pl" 9 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP2

Śmierć Haliny Skoczyńskiej, która zmarła nagle 17 maja 2016 roku była ogromnym ciosem nie tylko dla jej rodziny i przyjaciół, ale także dla ekipy serialu "Rodzinka.pl". Aktorka miała niebawem pojawić się na planie 9 sezonu "Rodzinki.pl". Były już nawet napisane scenariusze odcinków z udziałem kochanej przez widzów babci Janiny.

Patrz: Rodzinka.pl 9 sezon. Natalia i Ludwik przeprowadzą się do apartamentu w Warszawie

Przez jakiś czas chodziły słuchy, że po odejściu Haliny Skończyńskiej wątek dziadków Boskich zostanie usunięty z fabuły serialu. Bez wyjaśniania widzom co się stało rodzice Natalii mieli po prosto zniknąć z ich życia. Ale scenarzyści i producenci "Rodzinki.pl" zdecydowali, że nawet bez babci Janiny postać dziadka Zenona jest zbyt wartościowa, by się jej pozbywać.

Michał Grudziński w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" przyznaje, że zagra w 9 sezonie "Rodzinki.pl". Nie ukrywa jednak, że ciężko będzie wcielać się w postać dziadka bez Haliny Skończyńskiej, z którą stanowili tak zgrany duet. - To był tętniak. Hanka nawet nie wiedziała, że go ma. Operacja trwała blisko 12 godzin, lekarze do końca walczyli o jej życie... - mówi ze smutkiem aktor i dodaje, że zdjęcia do 9 sezonu "Rodzinki.pl" z jego udziałem zaczną się we wrześniu.

Zobacz: Rodzinka.pl. Pogrzeb Haliny Skoczyńskiej. Aktorzy z Rodzinki.pl pożegnali babcię Janinę - ZDJĘCIA

Widzowie nie będą musieli żegnać się z dziadkiem Zenonem w 9 serii "Rodzinki.pl", ale senior będzie już samotnie odwiedzał Boskich. A co z babcią Janiną? Tego jeszcze nie wiadomo, choć na pewno scenarzyści nie uśmiercą postaci granej przez Halinę Skoczyńską.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: