SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon. Nowe odcinki już od 3 marca w TVP

Rodzinka.pl 10 sezon. Nowe odcinki już od 3 marca w TVP

09.02.2017, godz. 15:00
Rodzinka 10 sezon, Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Kuba (Adam Zdrójkowski)
Rodzinka 10 sezon, Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Kuba (Adam Zdrójkowski) foto:

Już od w piątek 3 marca 2017 na antenę TVP2 wróci uwielbiany przez Was serial "Rodzinka.pl". To już 10 sezon perypetii Boskich. Co wydarzy się w życiu Natalii (Małgorzata Kożuchowska), Ludwika (Tomasz Karolak), Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski) w nowych odcinkach "Rodzinki.pl"10?

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 1 w piątek 3.03.2017 w TVP2

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Rdzonika.pl"! Wasza ulubiona produkcja po zimowej przerwie w końcu wraca na ekrany TVP2. 1 odcinek 10 sezonu zobaczymy już w piątek 3.03.2017 w TVP2.

Zobacz: Nie zobaczymy Macieja Musiała w "Rodzince.pl". Dlaczego?

A co wydarzy się w nowych odcinkach? Wiele wskazuje na to, że Boscy skupią się na sprawach Kuby i Kacpra, ponieważ Tomek już jakiś czas temu wyfrunął z rodzinnego gniazda. W finale 9 sezonu "Rodzinki.pl" najstarszy syn Natalii i Ludwika oświadczył się Magdzie (Olga Kalicka) więc być może doczekamy się jego ślubu...

Jeśli chodzi o jego udział w produkcji to może być z tym różnie. Aktor zaczął właśnie naukę na Akademii Teatralnej w Krakowie, a według regulaminu przez pierwszy rok musi zawiesić pracę w telewizji. Nie znaczy to jednak, że Maciej Musiał zniknie z "Rodzinki.pl" - już na zwiastunie 10 sezonu widać, że serialowy Tomek będzie brał udział w rodzinnych sprawach.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: