SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak spotykają się prywatnie. Co ich łączy?

Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak spotykają się prywatnie. Co ich łączy?

02.04.2016, godz. 03:00
Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska - Rodzinka.pl
Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska - "Rodzinka.pl" foto: Materiał prasowy TVP2

Tak otwarcie o swojej zażyłości Tomasz Karolak (45 l.) i Małgorzata Kożuchowska (45 l.) nie mówili nigdy. Gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" wyznają, że mają coraz większą potrzebę spędzania czasu razem, a ich dzieci się uwielbiają. - Gośka jest moim przyjacielem, przyjaciółką, kolegą, kumplem, wspaniałą kobietą, wszystko w tym jest. Nieraz mężczyźni lubią być ustawieni przez kobiety. Te energie się wymieniają - mówi Karolak o swoich relacjach z Kożuchowską.

- Jesteśmy w takim momencie swojego życia, że to całe towarzystwo, które kiedyś spotkało się jako studenci, jeszcze szkół teatralnych, teraz już mamy dzieciaki i zaczynamy czuć większą potrzebę spotykania się właśnie na gruncie prywatnym. Nasze dzieci się znają, już na jednej czy dwóch imprezach razem byliśmy. Te kontakty się pojawiają, zacieśniają - dodaje serialowy Ludwik Boski.

Patrz: Rodzinka.pl 8 sezon. Dziewczyna Tomka w ciąży? Tomek będzie ojcem

Nic zatem dziwnego, że aktorom, którzy na co dzień grają razem w popularnym serialu TVP 2, współpraca układa się rewelacyjnie.

- On jest dla mnie ogólnodostępny. Ja się śmieję, że jest to dla mnie taka nagroda, po wcześniejszych moich przygodach z rolami, w których było więcej powagi, łez, zmartwień i problemów - mówi Kożuchowska.

- Każdy z nas ma już rodziny, pojawiają się dzieci. Nie jest tak jak kiedyś, że szło się na imprezę czy do kina i kombinowało się, jak tutaj miło spędzić czas, tylko jednak planuje się ten czas pod dzieci i super jest mieć takie towarzystwo, gdzie też dzieci w podobnym wieku mogą się spotkać - podkreśla Natalia z Rodzinki.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: