SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Jowita nie umrze na raka!

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Jowita nie umrze na raka!

18.08.2015, godz. 12:30
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa

Cud w serialu "Pierwsza miłość"! Śmiertelnie chora na raka Jowita (Joanna Opozda), u której lekarze zdiagnozowali ziarnicę złośliwą, czyli wyjątkowo groźną i trudną do leczenia postać chłoniaka, wygra walkę o życie! W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 widzowie zobaczą różne etapy leczenia Jowity. Choroba sprawi, że dziewczynka Radka (Mateusz Banasiuk) straci włosy i będzie nosić perukę, ale najważniejsze jest to, że uda jej się pokonać raka. Zobaczcie zdjęcia Jowity jako brunetki z nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" po wakacjach nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Nowy sezon "Pierwszej miłości" jesienią 2015 rozpocznie się dramatycznie dla Jowity. Wyniki badań wykażą bowiem, że chemioterapia nie przynosi spodziewanych efektów, a złośliwy nowotwór powoli ją zabija.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka w śpiączce po narkotykach! Czy córka Marysi umrze?

Jedyną szansą dla Jowty będzie kosztowane leczenie w najlepszej klinice w Szwecji. Ale chora dziewczyna Radka, która w poprzedniej serii straciła pracę, nie będzie miała pieniędzy na wyjazd. Dla Radka stanie się jasne, że tylko od niego zależy, czy Jowita przeżyje. W akcie totalnej deperacji zdecyduje się nawet na współpracę z dilerem i złodziejem Dragonem (Krzysztof Zych).

Walka Jowity o życie będzie długa i bardzo wyczerpująca. Śmiertelena choroba stanie się poważnym sprawdzianem dla związku zakochanych, którzy wyjdą z niego zwycięsko. Radek udowodni Jowicie, że może na niego liczyć w każdej sytuacji. Nie zostawi ukochanej w najtrudniejszych dla niej chwilach.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka i Bartek na małżeńskiej terapii

Wszystkich fanów "Pierwszej miłości" już teraz możemy zapewnić, że Jowita nie umrze na raka. A dowodem na to są zdjęcia z nowych odcinków serialu, które w Polsacie będą emitowane jesienią 2015. Widać na nich Jowita w czarnej peruce, która nie poddaje się i dzielnie walczy z chorobą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: