SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

31.03.2016, godz. 21:04
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Ted (Sindre Sandemo) foto: ATM Grupa

Do obsady serialu "Pierwsza miłość" dołączy nowy bohater, którego zagra Sindre Sandemo, norwerski aktor. Wkrótce wyjdzie na jaw, że Jowita (Joanna Opozda) miała romans w USA. Dziewczyna Radka (Mateusz Banasiuk) pojechała do Ameryki na leczenie, ale uwikłała się w niebezpieczną relację z właścicielem kasyna. W 2275 odcinku "Pierwszej miłości" Ted (w tej roli właśnie Sindre Sandemo) odwiedzi Jowitę... Były kochanek przyjdzie do Wrocławia, by ją odzyskać. I zrobi dosłownie wszystko, by nie pozwolić Jowicie odejść.

"Pierwsza miłość" odcinek 2275 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Sindre Sandemo w "Pierwszej miłości" byłym kochankiem Jowity, z którym zdradziła Radka podczas pobytu w USA! W 2275 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy między Jowitą a Radkiem ponownie zaczynie się dobrze układać niespodziewanie w jej mieszkaniu pojawi się tajemniczy mężczyzna o imieniu Ted. Szybko wyjdzie na jaw, że to bliski przyjaciel Jowity z Ameryki. A nawet znacznie więcej...

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Życie Jowity dzięki Radkowi znów nabierze sensu, lecz na drodze do ich szczęścia niespodziewanie stanie Ted. Przystojny, tajemniczy, wpływowy i nieznoszący sprzeciwy właściciel kasyna ze Stanów Zjednoczonych będzie chciał za wszelką cenę odzyskać Jowitę.

Jego przyjazd do Wrocławia skomplikuje życie Jowity i jej znajomych. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" w kwietniu wyjdzie na jaw, że milioner pomagał Jowicie podczas jej pobytu w Stanach i nie zamierza tak szybko z niej zrezygnować. Przyjedzie do Polski, by zabrać ją z powrotem do USA.

Zobacz: Pierwsza miłość. Natalia Klimas w Pierwszej miłości zniszczy romans Beatki i Lwa

Ted będzie typem mężczyzny, który prędzej czy później zawsze dostaje to czego chce i nie poddaje się bez walki. Jowita zacznie mu się opierać, ale wtedy Ted opracuje bezwzględy plan jak mieć dziewczynę tylko dla siebie. Konsekwencje romansu Jowity i Teda okażą się bardzo niebezpieczne...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: