SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Luiza prostytutką?! Mikser odkryje profil Luizy w internecie

Pierwsza miłość. Luiza prostytutką?! Mikser odkryje profil Luizy w internecie

01.04.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio) foto: ATM Grupa

Luiza (Klaudia Halejcio) z serialu "Pierwsza miłość" oskarżona o prostytucję! Fikcyjny profil Luizy, który na portalu randkowym za jej plecami założyła Aśka (Paulina Gałązka) przysparza jej sporych kłopotów. W 2270 odcinku "Pierwszej miłości" w Kings Fitness pojawia się mężczyzna, który proponuje Luizie pieniądze ze seks. Mikser (Błażej Michalski) nie wierzy, że jego dziewczyna nie dorabia na boku jako prostytutka.

"Pierwsza miłość" odcinek 2270 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Przez bezmyślne zachowanie Aśki z "Pierwszej miłości", która w internecie szukała bogatego faceta i na pierwszej randce wskoczyła do łóżka Adrianowi (Jacek Kopczyński), Luiza pakuje się w niezłe tarapaty.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

W 2270 odcinku "Pierwszej miłości" za sprawą profilu Luizy na portalu randkowym w klubie zjawia się klient i składa jej dwuznaczne propozycje. Mężczyzna chce zapłacić Luizie za randkę i seks. Oburzona trenerka nie wie co ma o tym wszystkim myśleć.

Nie domyśla się nawet, że to Aśka się pod nią podszyła, by jeszcze raz skusić Adriana. Pod adresem Luizy padają obraźliwe komentarze. Klient zarzuca Luzie, że zgrywa niewinną, ale dobrze wie o co chodzi użytkownikom portalu gdzie założyła swój profil.

Nikt nie wierzy wyjaśnieniom pokrzywdzonej dziewczyny. W Kings Fitness wybucha awantura, w którą włącza się także Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). W końcu klient pokazuje Kindze zdjęcia Luizy i jej ofertę na portalu randkowym. Kinga przekazuje ten dowód przeciwko Luizie jej chłopakowi Mikserowi.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

W 2270 odcinku "Pierwszej miłości" Mikser przeglądając zdjęcia Luizy w internecie nie ma wątpliwości, że jego dziewczyna umawia się na seks za pieniądze. - Czy ty naprawdę myślisz, że mogłabym się reklamować jako prostytutka? - pyta z niedowierzaniem Luiza.

- Tu było wszystko - twój profil, twoje zdjęcie - tłumaczy jej Mikser. Załamana Luiza wybiega z mieszkania. Nie może uwierzyć, że Mikser myśli o niej w najgorszych kategoriach. - Boże jak możesz! - rzuca na odchodne.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: