SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Beatka pozna miłość swojego życia. To znany aktor Lew

Pierwsza miłość. Beatka pozna miłość swojego życia. To znany aktor Lew

16.03.2016, godz. 07:35
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk)
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Lew (Marcin Krawczyk) foto: ATM Grupa

Marzenie Beatki (Katarzyna Ankudowicz) z serialu "Pierwsza miłości" o wielkiej miłości jak z bajki wreszcie się spełnią. W 2267 odcinku "Pierwszej miłości" w jej życiu pojawi się znany aktor, który zalicza się do największych gwiazd. Lew Gromski (w tej roli Marcin Krawczyk) rozkocha w sobie Beatkę na przyjęciu podczas Gali Biznesu. Kim jest Lew z "Pierwszej miłości" i czy dzięki niemu Beatka zazna choć odrobiny szczęścia?

"Pierwsza miłość" odcinek 2267 - środa, 30.03.2016, godz. 18 w Polsacie

Marcin Krawczyk, którego widzowie na pewno kojarzą z roli księdza Antoniego Króla z serialu "Plebania" dołączył do obsady "Pierwszej miłości". Grany przez niego nowy bohater Lew, który jest bardzo popularnym aktorem, zaliczanym do grona największych gwiazd, będzie nowym ukochanym Beatki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Powrót Jowity. Radek zostawi Sabinę dla Jowity?

Jak Beatka pozna aktora i  jak to się stanie, że gwiazdor zwróci na nią uwagę? Początek ich znajomości nastąpi w 2267 odcinku "Pierwszej miłości". To będzie historia jak z bajki… Gdy Beata zacznie analizować swoje byłe związki, szukając przyczyny ich niepowodzeń, Marysia zaproponuje jej w ramach „korzystania z życia” wspólne wyjście na Galę Biznesu.

Pechowe zdarzenie, do którego dojdzie przed przyjęciem nie pozwoli Beacie w pełni skorzystać z uroków wieczoru. Nie przeszkodzi jej to jednak w nawiązaniu interesującej znajomości z Lwem, znany aktorem. Od tego momentu, życie Beatki nie będzie już takie samo.

Patrz: Pierwsza miłość. Aśka w łóżku z nieznajomym! Jacek Kopczyński w Pierwszej miłości

I choć do tej pory wokół niej kręciło się wielu mężczyzn, to być może Lew okaże się tym jedynym, wymarzonym.W przeciwieństwie do znajomości z 18-letnim Filipem (Adam Zdrójkowski), któremu Beatka zawróciła w głowie, relacja z Lwem ma jakąś przyszłość...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: