SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 17 sezon. Katarzyna Cichopek ofiarą w nowych odcinkach Ojca Mateusza

Ojciec Mateusz 17 sezon. Katarzyna Cichopek ofiarą w nowych odcinkach Ojca Mateusza

02.02.2017, godz. 09:00
Ojciec Mateusz 17 sezon Katarzyna Cichopek
Ojciec Mateusz 17 sezon Katarzyna Cichopek foto: Facebook

Katarzyna Cichopek na swoim profilu na portalu społecznościowym udostępniła zdjęcia z planu 17 sezonu serialu "Ojciec Mateusz"! Wystąpi gościnnie i z tego, co widać na zdjęciach, padnie ofiarą uduszenia... Katarzyna Cichopek napędziła strachu fanom!

"Ojciec Mateusz" 17 sezon już od marca 2017 na antenie TVP

Kasia Cichopek już niedługo wystąpi w 17 sezonie serialu "Ojciec Mateusz" - zagra ofiarę i wnioskując ze zdjęć, zostanie uduszona! Może być również ofiarą przemocy domowej, po próbie gwałtu, możliwości jest wiele. Tak czy inaczej, przekonamy się dopiero w marcu, kiedy rozpocznie się emisja 17 seoznu serialu "Ojciec Mateusz". Kasia nieźle przestraszyła fanów wstawiając wpierw post z samą charakteryzacją, a dopiero 4 godziny później wyjaśnienie, że to zdjęcia z planu z Arturem Żmijewskim. Pojawiły się podejrzenia, że to zdjęcia do "M jak miłość" i to Kinga zostanie pobita... Nieźle ich wrobiła!

"To bedzie w M Jak Milosc pracownik bedzie ja dusić bedzie sie działo", "Ale się przestraszyłem ,Qq naszczescie uff przeczytałem opis", "O matko jak sie wysrtraszylam", "Co to jest kto ją tak urządził." - to niektóre komentarze z pierwszego postu. Pani Kasia to niezły żartowniś!

Zobacz: Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski pierwszy raz o swojej chorobie

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: