SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 16 sezon online odcinek 201 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 16 sezon online odcinek 201 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

08.09.2016, godz. 18:29
Ojciec Mateusz 16 sezon. Artur Żmijewski
Ojciec Mateusz 16 sezon. Artur Żmijewski foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 16 sezon odcinek 201 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 201 "Myszka Miki" w TVP1 w czwartek, 8.09.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 201 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. Ojciec Mateusz 201 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 201 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 16 sezon odcinek 201 - streszczenie, co się wydarzy?

Emilka (Katarzyna Burakowska) przyprowadza na własne przyjęcie urodzinowe Franka Chłopickiego (Piotr Gawron-Jedlikowski), 18-letniego korepetytora od fizyki. Natalia (Kinga Preis) i babcia podglądają czułe pożegnanie zakochanych. Za jakiś czas Emilka jedzie na spotkanie z korepetytorem.

Od Zygmunta (Tomasz Schimscheiner), ojca chłopaka, dowiaduje się, że Franek nie wrócił na noc do domu. Możejko (Piotr Polk) i Nocul (Michał Piela) przesłuchują Emilkę. Okazuje się, że poznała ona chłopaka przez koleżankę Zytę Nowakowską (Aleksandra Skonieczna). Dziubak i Gibalski (Rafał  Cieszyński)  odwiedzają klub muzyczny, gdzie przesłuchują kolegów zaginionego. Emilka przypomina sobie, że do Franka często dzwonił kolega Miki (Jan Marczewski). Wkrótce dziewczyna znika z domu. Policja zabezpiecza monitoring i jej laptopa. W dniu zniknięcia Franek zostaje pobity niedaleko domku przez króla dopalaczy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: