SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 193 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

Ojciec Mateusz 15 sezon online odcinek 193 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

14.04.2016, godz. 18:29
Ojciec Mateusz 15 sezon
Ojciec Mateusz 15 sezon foto: AKPA

"Ojciec Mateusz" online 15 sezon odcinek 193 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odc. 193 "Komornicy" w TVP1 w czwartek, 14.04.2016, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 193 na vod.tvp.pl jest płatny. Po emisji w TVP1 Ojciec Mateusz 193 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odc. 193 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"OJCIEC MATEUSZ" odcinek 193 "Komornicy" - streszczenie, co się wydarzy?

Policjanci jadą na miejsce wypadku samochodowego, w którym ranny został komornik Andrzej Walenta (Dariusz Toczek). Mężczyzna trafia do szpitala. Jego żona Mariola (Paulina Gałązka) pokazuje śledczym listy z pogróżkami, które otrzymywał w ostatnim czasie. Jakiś czas później ofiarą napaści pada też współpracownik Walenty, asesor Janusz Równy (Rafał Kwietniewski)

Mariola oskarża o atak swojego partnera. Nagranie z monitoringu naprowadza podwładnych Możejki (Piotr Polk) na trop zadłużonego Adriana Markowskiego (Filip Jacak).

Dziubak (Bartłomiej Firlet) i Marczak (Artur Pontek) jadą na miejsce wypadku Walenty i znajdują tam kamień, który mógł spowodować całe zdarzenie. Analiza wykazuje, że to importowany chiński bazalt wykorzystywany do produkcji nagrobków. Tymczasem Mateusz (Artur Żmijewski) podczas rozmowy z Mariolą dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: