SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 15 sezon. Kamilla Baar w nowej roli w serialu

Ojciec Mateusz 15 sezon. Kamilla Baar w nowej roli w serialu

28.04.2016, godz. 20:00
Ojciec Mateusz 15 odc. 195. Mateusz (Artur Żmijewski), Beata Bielska (Kamila Baar-Kochańska)
Ojciec Mateusz 15 odc. 195. Mateusz (Artur Żmijewski), Beata Bielska (Kamila Baar-Kochańska) foto: ATM Grupa

Kamilla Baar w obsadzie serialu "Ojciec Mateusz"! Uwielbiana przez widzów aktorka, która popularność zdobyła jako Hana Goldberg w "Na dobre i na złe" dawno nie pojawiała się w telewizji. W 195 odcinku 15 sezonu "Ojca Mateusza" wciela się w postać Beaty Bielskiej, siostry profesora Edwarda Bielskiego (Radosław Krzyżowski). Bohaterka grana przez Kamillę Baar skrywa swoją tajemnicę.

"Ojciec Mateusz" 15 sezon odcinek 195 - czwartek, 28.04.2016, o godz. 20.30 w TVP1

Kamilla Baar i Radosław Krzyżowski, czyli Hana Goldberg i Michał Sambor ze szpitala w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" w nowych rolach w "Ojcu Mateuszu". Dawno niewidziana aktorka w 195 odcinku "Ojca Mateusza" gra jedną z kluczowych postaci w śledztwie prowadzonym przez księdza Mateusza (Artur Żmijewski) z Sandomierza.

Patrz: Na dobre i na złe. Co Kamilla Baar robi po odejściu z serialu?

Ksiądz detektyw próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia Anety Łąckiej (Anna Janik), która zniknęła w tajemniczych okolicznościach kilka lat temu. Matka Anety, Halina (Lucyna Malec), przedstawia duchownemu Lilianę (Monika Mariotti), która jest medium. Okazuje się, że Liliana ma wizje, w których powraca Aneta.

Do śledztwa włączają się też Możejko (Piotr Polk) i Nocul (Michał Piela). Policjanci rozmawiają z Lilianą. Opisuje ona miejsce, gdzie jej zdaniem ma przebywać Aneta. Znajdują zwłoki zaginionej przed laty Anety. Jadą do fundacji, w której pracowała, by przesłuchać jej narzeczonego Edwarda Bielskiego (Radosław Krzyżowski).

Przeczytaj: Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski zostaje księdzem! Wciąż będzie ścigał morderców i złodziei

Mateusz odwiedza Lilianę, by porozmawiać o jej wizjach. Nie wierzy w rzekomo posiadaną przez nią umiejętność jasnowidzenia. Proboszcz wpada na nowe ślady...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: