SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 7 sezon. Znamy imię syna Igi i Marcina!

O mnie się nie martw 7 sezon. Znamy imię syna Igi i Marcina!

25.07.2017, godz. 10:00
O mnie się nie martw, 7 sezon, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Zbyszek
Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) oraz ich synek, Zbyszek, w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw". foto: ATM Grupa

Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" zostaną rodzicami małego chłopca! Ciąża będzie przebiegała bez komplikacji i w końcu na świat przyjdzie... No właśnie, jakie imię dostanie syn Kaszubów w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw"? Sprawdź!

"O mnie się nie martw" 7 sezon od września w TVP2

W 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" Kaszubowie zostaną rodzincami! Ciąża będzie przebiegała bez jakichkolwiek komplikacji, więc Iga nie przestanie pracować. Czas będzie mijał i w końcu nadejdzie moment, w którym maluch będzie chciał zobaczyć świat zewnętrzny... W najmniej odpowiednim miejscu i czasie!

Iga w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" zacznie rodzić w kancelarii, akurat kiedy jej męża nie będzie obok. Dzięki natychmiastowej interwencji Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) rodzącą uda się przewieźć do szpitala oraz poinformować Marcina o zaistniałej sytuacji.

Kiedy tylko prawnik dostanie informację o swoim dziecko, natychmiast wyruszy do placówki, w której będzie przebywała jego żona i uda mu się zdążyć na czas. Kaszubowie w 7 sezonie serialu "O mnie się nie martw" zostaną rodzicami synka, którego nazwą po biologicznym ojcu Marcina - Zbyszku. Podoba wam się ten wybór?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: