SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 7 sezon. Sylwia zaprzyjaźni się z Igą

O mnie się nie martw 7 sezon. Sylwia zaprzyjaźni się z Igą

07.07.2017, godz. 18:00
Stefan Pawłowski, Joanna Kulig, Aleksandra Adamska
Stefan Pawłowski, Joanna Kulig, Aleksandra Adamska foto: Facebook

W 7 sezonie "O mnie się nie martw" Iga (Joanna Kulig) i Sylwia (Aleksandra Adamska) będą przyjaciółkami? Odnaleziona siostra Krzyśka (Paweł Domagała) próbowała poderwać Marcina (Stefan Pawłowski) i naraziła się jego żonie. Wygląda jednak na to, że w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" po wakacjach 2017 panie dojdą do porozumienia.

"O mnie się nie martw" 7 sezon od września w TVP2

Iga Małecka do tej pory nie znała Sylwii, ale już na wstępie była do niej uprzedzona. Siostra jej byłego męża niespodziewanie zjawiła się w Warszawie w czasie nieobecności Igi i można powiedzieć, że zajęła jej miejsce...

Siostra Krzyśka dostała pracę w kancelarii Kaszuby, zaczęła zajmować się Oliwką (Oliwia Dąbrowska) i Helenką (Maja Kwaśny) i spędzała z Marcinem czas także po pracy.

Zobacz: O mnie się nie martw 7 sezon. Marcin będzie przy porodzie!

Iga poczuła się zwyczajnie zagrożona i zazdrosna o nieznaną blondynkę, która panoszy się po jej mieszkaniu. Małecka miała nosa, bo Sylwia przecież zaczęła podkochiwać się w Marcinie. Na szczęście oprzytomniała, gdy zdała sobie sprawę, że prawnik jest szalenie zakochany w swojej wybrance.

Po ślubie Igi i Marcina wszystko wróci do normy. Zakochani wciąż będą mieszkać w Warszawie, a w ich lokum będzie musiało znaleźć się miejsce dla jeszcze jednego członka rodziny.

Na zdjęciach zza kulis 7 sezonu "O mnie sięnie martw" wida, że Sylwia będzie obecna przy porodzie. Czy to znaczy, że znienawidzona siostra Krzyśka zyska w oczach Małeckiej i zostanie jej przyjaciółką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: