SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Czy Iga będzie w ciąży, a Marcin wyciągnie Krzyśka z więzienia?

O mnie się nie martw 5 sezon. Czy Iga będzie w ciąży, a Marcin wyciągnie Krzyśka z więzienia?

03.06.2016, godz. 20:30
O mnie się nie martw 4 odc. 13. Krzysiek (Paweł Domagała), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 odc. 13. Krzysiek (Paweł Domagała), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

To już pewne, że będzie 5 sezon "O mnie się nie martw", w którym widzowie przekonają się jakie będą dalsze losy Igi Małeckiej (Joanna Kulig), Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) i Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) oraz pozostałych bohaterów. W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" po wakacjach 2016 poznamy odpowiedzi na pytania czy Iga będzie w ciąży oraz co dalej z aresztowanym za próbę gwałtu Krzyśkiem. Na razie można tylko przypuszczać, że Marcin ocali Małeckiego przed więzieniem.

"O mnie się nie martw" 5 sezon nowe odcinki po wakacjach 2016 od września w TVP2

Ostatni odcinek 4 sezonu "O mnie się nie martw" kończy się w takim momencie, że losy głównych bohaterów serialu stają pod znakiem zapytania i komplikują się jeszcze bardziej. Aresztowanie Krzyśka, który został oskarżony przez jedną z klientek, Patrycję Kozłowską, o próbę gwałtu, zapowiada jednak, że w nowych odcinkach 5 serii "O mnie się nie martw" nie zabraknie emocji.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek Małecki aresztowany za próbę gwałtu

Bo hasło "ciąg dalszy nastąpi...", które pojawia się w finałowej scenie 13 odcinka "O mnie się nie martw" 4 jest obietnicą, że to jeszcze nie koniec przygód Igi, Marcina, Krzyśka i całej reszty. Niedawno zapadła decyzja, że TVP2 wyemituje 5 sezon "O mnie się nie martw", do którego zdjęcia ruszą w wakacje.

Nowe odcinki "O mnie się nie martw" 5 serii, w których wyjaśni się czy Iga będzie w ciąży z Marcinem i czy Krzysiek udowodni przed sądem, że jest niewinny, a oskarżenie o usiłowanie gwałtu było tylko wymysłem klientki, wiedzowie zobaczą w Dwójce od września 2016. 

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga choruje czy jest w ciąży?

Na razie twórcy "O mnie się nie martw" trzymają w tajemnicy fabułę 5 sezonu, ale wszystko wskazuje na to, że mecenas Kaszuba podejmie się obrony Krzyśka, a Iga jednak zostanie mamą. Pierwsza objawy ciąży, czyli złe samopoczucie, spóźniający się okres już przecież ma.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: