SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 1 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 4 sezon online odcinek 1 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

04.03.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto:

''O mnie się nie martw'' 1 odcinek 4 sezonu (odc. 40) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 4 odc. 1 w TVP2 premiera w piątek 4.03.2016, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 4 odcinek 1 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 4 odcinek 1 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 4 odcinek 1 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 1 (odc. 40) - streszczenie, co się wydarzy?

Pogrążona w poczuciu winy Iga (Joanna Kulig) niepokoi o przyszłość swojego związku z Marcinem (Stefan Pawłowski). Tymczasem on stopniowo dochodzi do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach. Krzysiek (Paweł Domagała) podwozi byłą żonę do kancelarii. Informuje ją o kolejnej w jego burzliwym życiu radykalnej przemianie.

Iga chce zabrać swoje rzeczy i pożegnać się z Martą (Katarzyna Ankudowicz) i Tomkiem (Karol Dziuba). Przed budynkiem natyka się na dwoje pozbawionych opieki dzieci, które twierdzą, że idą na lekcję języka angielskiego. Prawda okazuje się jednak bardziej skomplikowana. Iga podejmuje decyzję, która dzieli Marcina i Marka (Krzysztof Stelmaszyk) Kaszubów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: