SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Konflikt Laury i Marcina o Marka Kaszubę

O mnie się nie martw 4 sezon. Konflikt Laury i Marcina o Marka Kaszubę

29.04.2016, godz. 21:15
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Prawnicy z "O mnie się nie martw" nie mogą się ze sobą dogadać. W 9 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" atmosfefa w kancelarii Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) i Laury Curyło (Katarzyna Zielińska) staje się coraz bardziej napięta. A wszystko przez Marka Kaszubę (Krzysztof Stelmaszyk), który próbuje wciągnać syna  do współpracy. Laura mówi stanowcze "nie"!

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 9 - piątek, 6.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kancelaria Marcina i Laury z "O mnie się nie martw" odniosi sukces po zaledwie kilku tygodniach od założenia. Ale między wspólnikami nie układa się najlepiej. W 9 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" młody Kaszuba zaabsorbowany swoimi problemami nie dostrzega też narastającej frustracji Laury, która nie kwapi się do współpracy z kancelarią Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) i Kaszuby seniora.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin odbiera wyniki testów DNA. Czy Mateusz jest synem Marcina?

Laura weszła do spółki z Marcinem, bo umawiali się na samodzielne prowadzenie interesu, bez udziału Kaszuby seniora. Prawniczka nie kryje swojej wściekłości na Marcina, który nie powiedział jej o tym, że chce pomóc ojcu.

- Może ty mi powiesz Kaszuba co się tutaj dzieje? Godzinę temu zadzwonił do mnie Wiktor Zarzycki cały w skowronkach, że niby podejmujemy współpracę z jego kancelarią i że niby wszystko macie uzgodnione. Możesz mi łaskawie powiedzieć co z nim uzgadniałeś? Kombinujesz coś za moimi plecami i wydaje ci się, że będziesz mną manipulował! - Laura wygarnia wspólnikowi co myśli o jego nieuczciwych zagrywkach.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga w ciąży z Marcinem?

Młody Kaszuba próbuje się bronić. Miał porozmawiać z Laurą, ale nie chciał się tym zajmować dopóki nie dostanie wyników testów DNA i nie wyjaśni sprawy z Mateuszem. - Marcin zastanów się. Chciałeś stanąć na własnych nogach, w parę tygodni udało nam się rozkręcić własną kancelarię...

- Wiem, ale sytuacja się zmieniła - tłumaczy prawnik. - Dla mnie się nic nie zmieniło. Masz rację, dałam się podpuścić jak głupia. Myślałam, że chcesz być samodzielny - kończy rozmowę wściekła Laura.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: