SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka wkupi się w łaski Marka Kaszuby?

O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka wkupi się w łaski Marka Kaszuby?

27.08.2015, godz. 14:30
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) Iga Małecka (Joanna Kulig), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) Iga Małecka (Joanna Kulig), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) foto: O mnie się nie martw Instagram

Iga Małecka (Joanna Kulig) z "O mnie sie nie martw" nie przypadnie do gustu Markowi Kaszubie (Krzysztof Stelmaszczyk). W nowym 3 sezonie ''O mnie się nie martw''Marcin (Stefan Pawłowski) przedstawi ojcu swoją wybrankę, a on od razu zacznie ją obrażać. Senior Kaszuba nie zniesie faktu, że jego wykształcony syn spotyka się z rozwódką i sprzątaczką. Iga postara się, żeby ojciec Marcina w końcu ją polubił. Czy w nowych odcinkach ''O mnie się nie martw'' Iga przekona do siebie Marka Kaszubę?

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Iga Małecka (Joanna Kulig), sprzątaczka, rozwódka i matka dwójki dzieci nie przypadnie jednak Kaszubie seniorowi do gustu. Już podczas pierwszego spotkania ojciec Marcina obrazi Igę. Wyśle ją do swojego mieszkania, by zrobiła w nim porządek. Bo przecież jest sprzątaczką...

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Ślub Igi i Marcina? Helenka i Oliwka ich połączą

Marek Kaszuba nie będzie zachwycony kiedy jego syn przedstawi mu swoją wybrankę. Seniora zniechęci fakt, że jego syn związał się z rozwódką, matką dwójki dzieci i sprzątaczką. Małecka nie będzie mogła liczyć na ciepłe słowo od przyszłego teścia. Marek będzie traktował Igę z góry i nawet zleci jej porządki w swoim prywatnym mieszkaniu!

To jeszcze nie koniec. Marek Kaszuba cały czas będzie przyglądał się Idze i oceniał jej pracę. Bardzo możliwe, że w 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' Iga straci przez niego pracę w kancelarii!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zniszczy jej związek z Marcinem Kaszubą?

Małecka tak szybko się nie podda i będzie próbowała przekonać do siebie przyszłego teścia. Na Instagramie serialu ''O mnie się nie martw'' pojawiło się zdjęcie Igi w pięknej sukience i starannym makijażu. ''Czy Iga stanie się ulubienicą Kaszuby seniora?'' - brzmi podpis pod zdjęciem. Jak myślicie, Iga przekona do siebie Marka Kaszubę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: