SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek uratuje Olę podczas strzelaniny w Leśnej Górze - ZWIASTUN

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Przemek uratuje Olę podczas strzelaniny w Leśnej Górze - ZWIASTUN

19.08.2016, godz. 07:43
Na dobre i na złe odc. 641 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Lidka (Angelika Kujawiak)
Na dobre i na złe odc. 641 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Lidka (Angelika Kujawiak) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zamach terrorystyczny w "Na dobre i na złe" na szpital w Leśnej Górze dostarczy widzom wielu emocji. W 641 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 rozegra się prawdziwy horror gdy dojdzie do ataku trójki bandytów i strzelaniny. Ofiarami brutalnej napaści uzrbrojonych terrorystów będzie kilkoro lekarzy, wśród nich także Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), który stanie w obronie swojej byłej ukochanej Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk)... Zobaczcie zwiastun 641 odcinka "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 641 po wakacjach 2016 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Krwawy zamach w Leśnej Górze rozpocznie nowy 18 sezon "Na dobre i na złe"! Jak to się stanie, że przestępcy sterroryzują szpital? Za atakiem będzie stał Czarny (Maciej Mikołajczyk), bandyta, u którego ostatnio zadłużył się uzależniony od hazardu doktor Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski).

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Jan zginie na oczach Oli po postrzale Czarnego- ZWIASTUN

W 641 odcinku "Na dobre i na złe" w dniu Oli i Janka tuż przed uroczystością Czarny znów pojawi się w hotelu rezydentów w Leśnej Górze i zmusi lekarza, by udzielił pomocy jego bratu Miśkowi (Antoni Królikowski), który został postrzelony.

Lidka – dziewczyna rannego – zagrozi nawet chirurgowi bronią. I w końcu Janek przyjedzie z trójką bandytów do szpitala, gdzie przestępcy zaatakują nie tylko Jana, ale także Przemka Zapałę i pielęgniarza Szczepana Lipskiego (Kamil Kula). Wkrótce potem dojdzie do strzelaniny.

Na drodze przestępców stanie bohaterski policjant Poręba, który przyjedzie akurat do Leśnej Góry, by towarzyszyć przy porodzie swojej żonie.  Czarny trafi wraz ze wspólnikami na blok operacyjny, gdzie wezmą kolejnych zakładników… Jan będzie chciał bronić kolegów i pacjentów i spróbuje przekonać bandytę, by oddał mu broń. Wtedy Czarny wystrzeli.

Akurat w tym momencie do szpitala przybiegnie przerażona Ola. Zaraz potem ciężko ranny Jan, z krwawiącą raną w klatce piersiowej, zostanie przeniesiony na salę operacyjną. Ola cały czas będzie przy ukochanym, którego operacji podejmie się Przemek. To nie spodoba się Lidce, która przystawi doktor Pietrzak pistolet do pleców i każe jej się wynieść z sali. - Ty! Idziesz ze mną!

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz pedofilem! Bolesne oskarżenia po aresztowaniu Falkowicza

W tym momencie Przemek stanie w obronie Oli. Widząc jej rozpacz postanowi skierować na siebie gniew terrorystki. - Weź mnie... - powie i chwilę później poczuje przy głowie lufę pistoletu. - To jest dobry czas, żeby zacząć się modlić - zagrozi Lidka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZWIASTUN  nowego sezonu "Na dobre i na złe" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: