SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 674: Paskudny ruch scenarzystów na koniec sezonu

Na dobre i na złe, odcinek 674: Paskudny ruch scenarzystów na koniec sezonu

24.05.2017, godz. 12:30
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Ostatni odcinek tego sezonu, 674 odcinek serialu "Na dobre i na złe" doprowadzi fanów Leśnej Góry do szału! Scenarzyści postanowili najwyraźniej utrzeć nosa widzom i trzymać ich w niepewności aż przez całe wakacje. Co wydarzy się w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" OSTATNI odcinek przed wakacjami 2017, odc. 674 w środę, 24.05.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dojdzie do prawdziwej tragedii. Ze wszystkich wątków zaprezentowanych w ostatnim przed wakacjami odcinku "Na dobre i na złe', z pewnością najbardziej poruszającym będzie wątek Oli (Anna Karczmarczyk).

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 674: Ostateczne rozstanie Wiktorii i Adama

Doktor Pietrzak zostanie tydzień do porodu. W 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" już będzie ledwo mogła się poruszać. Kiedy odwiedzi cmentarz, aby pójść na grób Janka (Krzysztof Kwiatkowski), spotka tam Ksawerego (Marek Ślosarski), który pomoże jej położyć kwiaty, ponieważ sama nie będzie w stanie się schylić... Ola w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie zaniepokojona zachowaniem Stanisławskiego z kilku powodów. Wcześniej dziadek jej dziecka prześle jej album ze zdjęciami Janka z dzieciństwa, a kiedy po wizycie na cmenatrzu zaprosi ją do siebie do domu, to przekaże jej, że naniósł zmiany w testamencie oraz ucałuje dłoń Pietrzakówny.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 674: Latoszek zniszczy ślub Leny i Staszka

Kiedy Ola w 674 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie w drodze powrotnej, postanowi zawrócić. Kiedy ponownie wejdzie do domu Stanisławskiego, poczuje zapach ulatniającego się gazu i... odejdą jej wody! Upadnie na posadzkę, a dom kilka sekund później wybuchnie... Takie zakończenie sezonu serialu "Na dobre i na złe" utrzyma widzów w niepewności przez całe lato. Sprytny ruch, drodzy scenarzyści! Trzymamy kciuki, aby Ola i jej dziecko przeżyli...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: