SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe, odcinek 670: Lipski trafi za kraty

Na dobre i na złe, odcinek 670: Lipski trafi za kraty

12.04.2017, godz. 18:05
Na dobre i na złe odcinek 651 Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) Andrzej Lipski (Rafał Rutkowski)
Na dobre i na złe odcinek 651 Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) Andrzej Lipski (Rafał Rutkowski) foto:

Tomasz (Ireneusz Czop) pozbędzie się nieuczciwego gracza z Leśnej Góry. Lipski (Rafał Rutkowski), który chciał przejąć szpital i zrobić z niego prywatną klinikę medycyny estetycznej słono zapłaci za swoje przekręty. W 670 odcinku "Na dobre i na złe" Rzepecki nakłoni Stanisławskiego (Marek Ślosarski) do złożenia zeznań i w ten sposób wpakuje nieuczciwego biznesmena do więzienia. W "Na dobre i na złe" Leśna Góra będzie już bezpieczna!

"Na dobre i na złe" odcinek 670 w środę, 19.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Przed laty Repecki sprzedawał nielegalny lek Lipskiego, ale wycofał się ze współpracy, gdy okazało się, że substancja jest niebezpieczna dla zdrowia i życia pacjentów. Gdy biznesmen znów pojawił się w jego życiu, Tomasz postanowił raz na zawsze dać mu nauczkę.

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zamieszka u Szczepana?

Lipski chyba spodziewał się, że Tomasz sprowadzi na niego same kłopoty i właśnie dlatego groził mu śmiercią! Na szczęście Rzepecki od razu zaczął współpracować z policją i przepadł. Choć w "Na dobre i na złe" przepadł na kilka miesięcy, teraz wróci by pokonać złego przeciwnika.

Podczas nieobecności Tomasza, Lipski i Stanisławski próbowali zrujnować szpital w Leśnej Górze, żeby w jego miejscu urządzić prywatną klinikę medycyny estetycznej. Ich plan na szczęście nie dojdzie do skutku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki odnaleziony

W 670 odcinku "Na dobre i na złe" Rzepecki namówi Stanisławskiego, by złożył zeznania na policji. To wystarczy, by wsadzić biznesmena do więzienia.

- Wie pan, że Lipski złożył sprawę do sądu? Oskarża swoich menadżerów o działalność na szkodę spółki. Twierdzi, że nie był informowany o decyzjach finansowych. Rozumie pan, co to oznacza? Ucieka od odpowiedzialności, nic nie wiedział. A pan, panie dyrektorze? Co będzie pan miał na swoją obronę - zapyta poważnym tonem Tomasz i nakłoni Ksawerego do rozmów z policją. W tym samym odcinku "Na dobre i na złe" Lipski trafi za kraty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: