SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda sprawia Falkowiczowi problemy

Na dobre i na złe. Matylda sprawia Falkowiczowi problemy

24.11.2016, godz. 18:00
Na dobre i na złe odcinek 654 Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) Matylda (Amelia Czaja) Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odcinek 654 Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) Matylda (Amelia Czaja) Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" Matylda (Amelia Czaja) mieszka z matką w willi Falkowicza (Michał Żebrowski) i zaczyna robić się niegrzeczna! W 654 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia (Ilona Ostrowska) i profesor będą mieli z 9-latką poważne problemy wychowawcze. A wszystkiemu winien będzie nowy kolega, dla którego Matylda straciła głowę!

"Na dobre i na złe" odcinek 654 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Matylda, Falkowicz i Kasia są już razem. Profesor i jego była kochanka robią wszystko, by wypaść przed kuratorką jak najlepiej. Udają więc poukładaną rodzinę. Problem jednak w tym, że Matylda zrobiła się szalenie niegrzeczna!

Zobacz: Na dobre i na złe. Kasia, Falkowicz i Matylda udają szczęśliwą rodzinę

W 654 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczynka nie będzie mogła odkleić się od telefonu. W drodze do szkoły zapyta nawet Falkowicza, czy uważa, że jest seksowna. Lekarz będzie przerażony i zabierze dziewczynce komórkę bojąc się, że nęka ją pedofil!

Na jednym z kolejnych spotkań w towarzystwie kuratorki 9-latka będzie nieznośna -Mam udawać szczęśliwą rodzinkę, żeby dała nam pani spokój. Nie jestem już grzecznym dzieckiem. Nie możecie mnie więzić. Oddajcie mi telefon! - zbuntuje się Matylda.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Babcia Agaty zeswata ją ze Szczepanem

W finale 654 odcinka "Na dobre i na złe" Flakowicz i Kasia przyłapią Matyldę na spotkaniu z "kolegą", którym okaże się 10-letni Rafał. Profesor będzie spokojniejszy, a Smuda szczęśliwa, że jej córka zakochała się po raz pierwszy. Chwilę później, gdy dzieci zejdą z oczu rodziców, Matylda podziękuje koledze, że ją osłaniał przed matką. Czy to znaczy, że Matylda przez telefon romansowała z kimś innym?! Z tego mogą być spore kłopoty...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: