SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria wyjdzie z profesorem Bartem do Płocka?

Na dobre i na złe. Wiktoria wyjdzie z profesorem Bartem do Płocka?

01.04.2016, godz. 16:00
Na dobre i na złe odc. 632. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 632. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe" ma szansą rozwinąć się jako neurochirurg u boku wybitnego specjalisty profesora Artura Barta (Piotr Głowacki). W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Bart znów zjawia się w szpitalu w Leśnej Górze na prośbę żony swojego pacjenta Michaał Celińskiego (Zbigniew Koźmiński), któremu usunął metalowy pręt z czaszki. Przy okazji proponuje Wiki wspólny wyjazd do Płocka gdzie w tamtejszej klinice będzie przeprowadzał skomplikowaną operację mózgu. Czy Wiktoria opuści Leśną Górę i skusi się na współpracę z Bartem?

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Początek znajomości Wiktorii i profesora Barta z "Na dobre i na złe" nie był obiecujący. Lekarka z Leśnej Góry obraziła wybitnego neurochirurga, a on w rewanżu wytknął jej, że kobiety nie nadają się na chirurgów.

Podczas operacji pacjenta z metalowym prętem w głowie Wiki udowodniła, że jest świetnym specjalistą. Bart pochwalił ją i zaproponował nawet bliższą współpracę. Doktor Consaldia odmówiła, bo to Leśna Góra jest jej miejscem na ziemi. Nawet jeśli posada szefowej chirurgii zaczyna jej ciążyć i Wiki przestaje się rozwijać.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam zdradzi Wiktorię z Anetą?

W 632 odcinku "M jak miłość" Artur Bart znów przyjeżdża do Leśnej Góry. Do szpitala wzywa go Hania (Anna Prus), żona operowanego przez profesora Michała Celińskiego. Kobieta ufa lekarzom z Leśnej Góry, ale chce też, by jej ukochany był w rękach najlepszego neurochirurga.

Kiedy Bart po badaniu pacjenta informuje Wiktorię, że można już zacząć wybudzać go ze śpiączki, doktor Consalida stawia opór. To jej pacjent i ona podejmuje decyzje o dalszych etapach jego leczenia. Między Wiki a Bartem kolejny raz dochodzi do kłótni. Profesor nie poddaje się i próbuje przeforsować swoje zalecenia. W końcu z pomocą Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) wybudzają Michała.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam zmusza Wiktorię do rozwodu z Tomaszem

Wiktoria nie kryje swojej złości, bo Bart czuje się na jej oddziale jakby to on był szefem. Słynny kolega docenia jednak talent pani ordynator i proponuje, by asystowała mu podczas następnego zabiegu – w klinice w Płocku. Wściekła Wiki odmawia, ale wysyła na tę operację Adama.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: