SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Afera w Leśnej Górze po wypadku. Ojciec Miłosza oskarża lekarzy

Na dobre i na złe. Afera w Leśnej Górze po wypadku. Ojciec Miłosza oskarża lekarzy

03.02.2016, godz. 16:30
Na dobre i na złe. Miłosz (Maciej Cymorek), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Na dobre i na złe. Miłosz (Maciej Cymorek), Rafał Konica (Robert Koszucki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Miłosz (Maciej Cymorek) w serialu "Na dobre i na złe" spowodował wypadek, wskutek którego umiera córka Rafała Konicy (Robert Koszucki). W 625 odcinku ''Na dobre i na złe'' chłopak nadal przebywa na oddziale w Leśnej Górze, a jego ojciec Darek (Marek Włodarczyk) oskarża lekarzy - szczególnie Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop), o to, że nie zagwarantował jego dziecku odpowiedniej opieki psychiatrycznej. Szpitalem w Leśnej Górze wstrząsa afera!

"Na dobre i na złe" odcinek 625 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłosz uciekł z Leśnej Góry i doprowadził do wypadku na przystanku autobusowym, w którym zginęła Małgosia (Daria Domaszewicz). Teraz jego ojciec chce zaskarżyć lekarzy ze szpitala gdzie nie miał odpowiedniej opieki.

Patrz: Na dobre i na złe. Rafał Konica rozstanie się z Klaudią po śmierci Małgosi?

W 624 odcinku ''M jak miłość'' Konica i Marta (Katarzyna Bujakiewicz) czekają w niecierpliwości na rozwój wydarzeń i efekty operacji ratującej życie ich córeczki. Los dziewczynki nadal jest niepewny.

Małgosia znów trafia na salę operacyjną. Zabieg prowadzą najlepsi chirurdzy z Leśnej Góry. A Klaudia (Julia Wyszyńska), na prośbę Konicy, cały czas będzie obserwować ich pracę... Rrodzice małej szaleją z niepokoju. Marta, kompletnie załamana, sądzi, że wypadek Małgosi to jej wina. - A jeśli to kara za to, co zrobiłam?... Za to, że porzuciłam ciebie i dzieci?!

W tym samym czasie w szpitalu w Leśnej Górze wciąż przebywa Miłosz, przy którym czuwa jego ojciec. Chłopak nie odzyskuje przytomności, więc policjanci nie mogą go przesłuchać.

Po śmierci Małgosi w szpitalu w Leśnej Górze zjawiają się funkcjonariusze. W 625 odcinku "Na dobre i na złe" ojciec niezrównoważonego chłopaka oskarża lekarzy, sądząc, że jego dziecko nie jest gotowe na przesłuchania.

Zobacz: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

W dodatku mężczyzna jest pewien, że medycy nie zagwarantowali Miłoszowi należytej opieki psychiatrycznej, zanim dopuścił się ucieczki ze szpitala. Gdyby Tomasz Rzepecki bardziej przyłożył się do przypadku Miłosza, być może nie doszłoby nawet do tragedii.

Co będzie dalej? Czy w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe'' Tomasz Rzepecki, którego oskarżył ojciec Miłosza, straci prawo do wykonywania zawodu? Będziecie zaskoczeni. Lekarz sam podejmie decyję o odejściu ze szpitala.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: