SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska ma trzech ojców! Sławomir Orzechowski nowym tatą córki Zosi i Kuby

Na dobre i na złe. Julka Burska ma trzech ojców! Sławomir Orzechowski nowym tatą córki Zosi i Kuby

12.01.2016, godz. 17:30
Na dobre i na złe. Julka (Sara Muldner), Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski), Ryszard (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe. Julka (Sara Muldner), Zosia (Małgorzata Foremniak), Kuba (Artur Żmijewski), Ryszard (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wpadka scenarzystów "Na dobre i na złe"?! Każdy fan serialu o lekarzach z Leśnej Góry wie, że Julka Burska, którą od 623 odcinka "Na dobre i na złe" będzie grała Aleksandra Hamkało była adoptowaną córką Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski). Rodzice Julki zginęli w wypadku samochodowym. Jak to zatem możliwe, że w 624 odcinku "Na dobre i na złe" pojawia się rockman Ryszard (Sławomir Orzechowski), który podaje się za ojca Julki. Czyżby twórcy serialu popełnili błąd? Nic z tych rzeczy, po prostu Julka ma aż trzech tatusiów...

"Na dobre i na złe" odcinek 624 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od 623 odcinku "Na dobre i na złe" to Aleksandra Hamkało (27 l.) będzie grać Julkę, adoptowaną córkę Zosi i Kuby Burskich, która w 2007 roku wyjechała na studia medyczne do Australii. Tym samym zajmie miejsce Sary Muldner (26 l.), która przez 8 lat wcielała się w postać Julki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi w Leśnej Górze. Córka Rafała Konicy umrze podczas operacji

Wraz z Julką w Leśnej Góry pojawi się jej biolgiczny ojciec, podstarzały muzyk Ryszard, którego zagra Sławomir Orzechowski. Jak to możliwe skoro rodzice Julki nie żyją?

Fani "Na dobre i na złe" zapewne pamiętają, że w 2 odcinku serialu zatytułowanym "Odzyskana miłość" (emisja w niedzielę, 14.11.1999 r. w TVP2) wówczas 6-letnia Julka trafia do Leśnej Góry razem ze swoją mamą w bardzo ciężkim stanie po wypadku. Ojciec Julki zginął na miejscu. Mama niestety umarła na stole operacyjnym. Operowali ją Kuba Burski i Tadeusz Zybert (Marian Opania).

Osierocona dziewczynka była w takim szoku po stracie rodziców, że przestała chodzić. Zosia otoczyła ją szczególną opieką. Julka ujęła za serce lekarkę która zrobiła wszystko, aby ją adoptować i zostać jej mamą. Po okresie buntu i młodzieńczych szaleństw Julka wyjechała na studia do Australii.

Patrz: Na dobre i na złe. Małgorzata Foremniak obraziła się. Zosia Burska nie wróci do Leśnej Góry

Kiedy w 624 odcinku "Na dobre i na złe" pacjentem Leśnej Góry zostaje Ryszard. Muzyk prosi Julkę Burską o rozmowę, podczas której wyznaje jej, że przed laty miał romans z jej matką. I wiele wskazuje na to, że to właśnie on jest jej biologicznym ojcem.

Podczas rozmowy Ryszard wspomina o listach, które pisała do niego matka Julki i nagle traci przytomność. Po przewiezieniu do szpitala okazuje się, że Ryszard choruje na Alzheimera.

Czy w związku z tym mówi prawdę i Julka rzeczywiście jest jego córką? Jeśli tak to Burska ma aż trzech tatusiów - tego, który zginął w wypadku, Kubę i teraz także rockmana.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: