SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Frania ucieknie od mamy, by znaleźć zmarłego tatę Janka

Na dobre i na złe. Frania ucieknie od mamy, by znaleźć zmarłego tatę Janka

05.10.2016, godz. 21:20
Na dobre i na złe odc. 647. Frania (Helenka Zawistowska), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 647. Frania (Helenka Zawistowska), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramatyczne sceny w "Na dobre i na złe"! Prawie 3-letnia Frania wymknie się z hotelu rezydentów i ucieknie od swojej mamy Oli (Anna Karczmarczyk)! Doktor Pietrzak będzie przerażona zniknięciem córki w 647 odcinku "Na dobre i na złe"! Całe szczęście, Falkowicz (Michał Żebrowski) natknie się na Franię zanim stanie się jej krzywda. Dlaczego dziewczynka ucieknie? Córka Oli i Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz) będzie szukać Janka (Krzysztof Kwiatkowski)...

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szok w "Na dobre i na złe"! Frania ucieknie od mamy w 647 odcinku "Na dobre i na złe! Dziewczynka wyjdzie z hotelu rezydentów gdzie mieszka razem rodzicami - Olą i Przemkiem. Okaże się, że Frania wyruszyła na poszukiwaniu swojego drugiego taty - zmarłego Janka. 3-latka jest za mała, by pojąć, czym jest śmierć i jeszcze do niej nie dotarło, że ojczym, którego kochała jak tatę już nie wróci do niej i do jej mamy.

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

W czasie, gdy doktor Pietrzak będzie przeżywać koszmar z powodu zniknięcia dzieciątka, na Franię natknie się nie kto inny, jak sam Falkowicz. Zauważy ją przy parkingu, gdy będzie zmierzać do pracy i zatrzyma dziewczynkę, by nic jej się nie stało. Kiedy przerażona Ola ruszy na poszukiwania córki, Falkowicz przekaże dziecko matce.

Oczywiście cała sytuacja jeszcze bardziej przygnębi Olę, która nadal nie radzi sobie ze śmiercią męża. Za każdym razem gdy przekracza próg szpitala w Leśnej Górze przypomina sobie sceny, w których straciła Janka. Ola zda sobie sprawę, że naprawdę była o krok od utraty córki. I w końcu postanowi odejść z pracy!

Pójdę dziś do dyrektora… Chrzanię to! Ten szpital. Mam dość! Praca nie jest najważniejsza… Wezmę urlop, mam zaległy… Pojedziemy na wakacje. We dwie. Gdzieś daleko i na długo… - powie Przemkowi.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

W 647 odcinku "Na dobre i na złe" tuż po intensywnych porannych przeżyciach doktor Pietrzek weźmie udział w operacji kobiety, która spadła z rusztowania. Tuż po zabiegu zemdleje na szpitalnym korytarzu. Zdenerowany Przemek zmusi przyjaciółkę ją, by wykonała całą serię badań. A gdy Ola zobaczy wyniki przekona się, że jest w ciąży... z Jankiem.

Czy Ola znajdzie sposób na wytłumaczenie Frani, że jej tatuś nie wróci? Jeśli dziewczynka nie zrozumie, że jej ukochany ojciec nie żyje, takie sytuacje mogą się powtarzać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: