SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula i Natalka jak siostry nie tylko w M jak miłość

M jak miłość. Ula i Natalka jak siostry nie tylko w M jak miłość

28.11.2016, godz. 14:00
Iga Krefft, Marcjanna Lelek
Iga Krefft, Marcjanna Lelek foto: mjakmilosc.tvp.pl

Często zdarza się tak, że na planie rodzą się długoletnie przyjaźnie. Tak też jest w przypadku Marcjanny Lelek, czyli Natalki oraz Igi Krefft, serialowej Uli z "M jak miłość". Dziewczyny, chociaż teraz już bardziej kobiety, spędziły wspólnie wiele lat grając i wspólnie dorastając. Wypowiadają się o swojej relacji w najnowszych kulisach serialu "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Igę i Marcjannę starsi widzowie serialu "M jak miłość" pamiętają jeszcze jako małe dziewczynki. Pomimo upływu lat, teraz już dorosłe kobiety, nadal utrzymują ze sobą kontakt, również poza planem.

Zobacz: M jak miłość. Artur odpowie za kłamstwo w sprawie Marcina?

W kulisach serialu "M jak miłość" Marcjanna Lelek wypowiada się o swojej relacji z Igą, z którą połączyła ją wyjątkowa więź:

- W tym roku upłynęło nam z Igą dziesięciolecie naszej przyjaźni, poznałyśmy się na castingu do "M jak miłość", kiedy szukali kogoś do roli Uli.
Od tamtego czasu dziewczyny trzymały się razem. Serialowa Ula oprócz aktorstwa zajmuje się także muzyką. Śpiewa w zespole oraz uczęszczała do szkoły muzycznej. Trzeba zgodzić się z Marcjanną, która trzyma kciuki za karierę swojej "siostry", że faktycznie Krefft ma przepiękny głos. To dzięki Natalce Ula w prawdziwym życiu wybrała swój pseudonim artystyczny - Ofelia.

- Z Marcysią, to była miłość od pierwszego wejrzenia i siostrami stałyśmy się nie tylko w serialu, ale także w życiu - mówi Iga.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda już nie kocha Olka

Naprawdę miło jest patrzeć na tak długą przyjaźń oraz obserwować rozwój obydwu aktorek. Od dzieci, przez okres dojrzewania, po dorosłość. Kto wie, może ta zażyłość z serialu "M jak miłość" potrwa nawet na całe życie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: