SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

02.06.2016, godz. 15:28
Joanna Skrzyszewska , dziewczyna Rafała Mroczka
foto:

Rafał Mroczek zaręczony?! Jedno zdjęcie dziewczyny aktora z "M jak miłość", Joanny Skrzyszewskiej, na Facebooku wystarczyło, by od razu posypały się gratulacje. Wygląda na to, że Rafał Mroczek i jego ukochana wkrótce wezmą ślub. Serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" pokazał bowiem zdjęcie intrygującego pierścionka na palcu swojej dziewczyny. A dziewczyna Mroczka potwierdza, że oświadczył się jej na wakacjach w Meksyku.

Rafał Mroczek i jego dziewczyna Joanna Skrzyszewska planują ślub? Wszystko na to wskazuje sądząc po zdjęciu, które gwiazdor "M jak miłość" umieścił ostatnio na Facebooku razem z bardzo wymownym wpisem. Widać na nim Rafała Mroczka i ręką jego ukochanej, na której palcu lśni złoty pierścionek. Zaręczynowy? Choć aktor z "M jak miłość" nie mówi tego wprost, to wszyscy składają mu gratulacje.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

"Słońce rozpaliło wspomnienia. Znalazłem swoje szczęście. Od miesięcy" - napisał zakochany Rafał Mroczek, który ostatnio przeprowadził się ze swoją dziewczyną do nowego mieszkania i coraz częściej na Facebooku i Instagramie dzieli się z internautami swoją radością.

Ukochana gwiazdora "M jak miłość" jest bardziej wylewna. Na swoim profilu na Facebooku potwierdza, że ona i Rafał Mroczek zaręczyli się podczas bajecznych wakacji w Meksyku.

Patrz: Dziewczyna Rafała Mroczka. Kim jest Joanna Skrzyszewska?

Dziewczyna Rafała Mroczka oficjalnie zadebiutowała u boku aktora z "M jak miłość" w styczniu 2016 roku. Szybko wyszło na jaw, że piękna brunetka, z którą Rafał Mroczek pokazał się na wystawie zdjęć, nazywa się Joanna Skrzyszewska, jest Miss Polski Nastolatek 2006 i podchodzi z Kosieczyna (woj. lubuskie). Para poznała się już dziewięć lat temu podczas wyborów Miss Polski Nastolatek, na których Rafał Mroczek był jednym z jurorów.

Jeśli zaręczyny Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszewskiej się potwierdzą zakochani na pewno będą dzielić się w internecie przygotowaniami do ślubu. Życie prywatne aktorka z "M jak miłość" wzbudza ogromne zainteresowanie wszystkich fanów serialu, więc ślub Rafała Mroczka na pewno będzie wielkim wydarzeniem w polskim show-biznesie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: