SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek weźmie ślub po narodzinach dziecka

M jak miłość. Rafał Mroczek weźmie ślub po narodzinach dziecka

08.09.2016, godz. 09:45
Rafał Mroczek, Joanna Skrzyszewska
Rafał Mroczek, Joanna Skrzyszewska foto: Facebook

Rafał Mroczek (34 l.), aktor z serialu "M jak miłość" zostanie ojcem, ale na tym nie koniec zmian w jego życiu. Pod koniec maja serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" zaręczył się ze swoją dziewczyną, Joanną Skrzyszewską (26 l.). Zanim jednak Rafał Mroczek weźmie ślub z ciężarną narzeczoną musi przygotować się do narodzin pierwszego dziecka. Termin porodu Joanny Skrzyszewskiej coraz bliżej.

Pierwsze wspólne zdjęcie Rafała Mroczka i ciężarnej Joanny Skrzyszewskiej, które aktor "M jak miłość" umieścił na Facebooku i Instagramie pod koniec sierpnia, było odpowiedzią na lawinę plotek na temat tej pary krażących już od dawna. Mówiło się, że Rafał Mroczek będzie ojcem i zamierza się ożenić, jednak on sam długo zwlekał z oficjalnym komentarzem. Aż wreszcie pochwalił się w internecie, że on i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska oczekują narodzin pierwszego dziecka.

Patrz: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

Teraz już nie kryje się z tym, że zostanie tatą. Właśnie opublikował na swoich portalach społecznościowych zdjęcia z zajęć w szkole rodzenia. Poza tym Marcin Mroczek, brat bliźniak Rafała, w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie" potwierdził, że zostane wujkiem. Rafał Mroczek przez długi czas unikał zamieszaczania w sieci zdjęć Joanny Skrzyszewskiej. Za każdym razem gdy umieszczał wspólne zdjęcia lub gdy wspominał o tym jak bardzo jest zakochany i szczęśliwy, dbał o to, by twarz pięknej modelki, która jest Miss Polski Nastolatek 2006 roku pozostała w ukryciu.

Gwiazdor "M jak miłość" zabrał ukochaną tylko raz na oficjalne wyjście. W styczniu 2016 roku pojawili się razem na wystawie zdjęć. To był ich debiut na salonach. Potem Rafał Mroczek jak ognia unikał odpowiedzi na pytania kim jest dla niego Joanna Skrzyszewska. Pod koniec maja oboje ogłosili na Facebooku swoje zaręczyny i pokazali piękny pierścionek. Gwiazdor "M jak miłość" oświadczył się ukochanej podczas wakacj w Meksyku.

Zobacz: M jak miłość. Marcin Mroczek szykuje się do narodzin córki

Do porodu zostało niewiele czasu, więc Rafał Mroczek już kompletuje wyprawkę dla dziecka. Nie chce jednak zdradzić płci maleństwa. Nie wiadomo zatem czy Joanna Skrzyszewska urodzi córkę czy syna. Znajomy pary w rozmowie ze "Świat & Ludzie" ujawnia, że przyszli rodzice już nie mogą się doczekać narodzin dziecka. Przyszły tatuś bardzo dba o ukochaną.

Kiedy odbędzie się ślub Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszewskiej? Zakochani pobiorą się już po tym jak powitają dziecko na świecie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: