SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rafał Mroczek będzie ojcem! Zobaczcie jego zdjęcie z ciężarną narzeczoną Joanną Skrzyszewską

M jak miłość. Rafał Mroczek będzie ojcem! Zobaczcie jego zdjęcie z ciężarną narzeczoną Joanną Skrzyszewską

26.08.2016, godz. 20:29
Rafał Mroczek, Joanna Skrzyszewska
Rafał Mroczek, Joanna Skrzyszewska foto: Facebook

Rafał Mroczek, aktor z serialu "M jak miłość" oficjalnie potwierdza, że wkrótce zostanie ojcem! Jego narzeczona Joanna Skrzyszewska jest w ciąży, więc rodzina Mroczka już za kilka miesięcy się powiększy. Serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" na swoich profilach na Facebooku i Instagramie publikuje pełne czułości zdjęcia z ciężarną Joanną, na którym chwali się, że szykują się do narodzin pierwszego dziecka.

Rafał Mroczek przez długi czas unikał publikacji w internecie zdjęć swojej narzeczonej Joanny Skrzyszewskiej. Za każdym razem gdy umieszczał wspólne zdjęcia lub gdy wspominał o tym jak bardzo jest zakochany i szczęśliwy, dbał o to, by twarz pięknej modelki, która jest Miss Polski Nastolatek 2006 roku pozostała w ukryciu.

Gwiazdor "M jak miłość" zabrał ukochaną tylko raz na oficjalne wyjście. W styczniu 2016 roku pojawili się razem na wystawie zdjęć. To był ich debiut na salonach. Potem Rafał Mroczek jak ognia unikał odpowiedzi na pytania kim jest dla niego Joanna Skrzyszewska. Za to na Facebooku i Instagramie chętnie wrzucał wspólne fotki.

Patrz: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

Wszystko zmieniło się pod koniec maja gdy aktor z "M jak miłość" napisał w internecie: "Słońce rozpaliło wspomnienia. Znalazłem swoje szczęście :) Od miesięcy". Oprócz tego wpisu umieścił zdjęcie pierścionka zaręczynowego, który wręczył ukochanej. Z kolei Joanna Skrzyszewska pokazała zdjęcia z romantycznych zaręczyn w Meksyku.

Zobacz: M jak miłość. Marcin Mroczek szykuje się do narodzin córki

Podczas lipcowego wyjazdu pary na Mazury na jednym ze zdjęć był już widoczony ciążowy brzuszek Joanny Skrzyszewskiej. Jednak dopiero teraz Rafał Mroczek pochwalił się wszystkim na portalach społecznościowych, że będzie ojcem i z radością oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Przy okazji umieścił przepiękne zdjęcie z ciężarną Joanną Skrzyszewską.

"Koniec laby :) Podobno teraz się zacznie! Chwile niełatwe, za to najpiękniejsze. Psie mordy też się cieszą" - napisał na Instagramie.  Z kolei na Facebooku dodał: "Czas "wakacji" dobiega końca...ale najpiękniejsze dopiero przed Nami :)"

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: