SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Tajemnica Marcina! Iza mu tego nie wybaczy?

M jak miłość po wakacjach 2016. Tajemnica Marcina! Iza mu tego nie wybaczy?

31.07.2016, godz. 07:50
M jak miłość po wakacjach 2016, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość po wakacjach 2016, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" znów staną przed trudnymi życiowymi decyzjami, które mogą wpłynąć na przyszłość ich związku. Szczęście nie jest chyba pisane tej parze, bo już w 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 zacznie ich dzielić pewna tajemnica. Chodakowski nie powie ukochanej o spotkaniu, które dotyczy jej przeszłości. A znając Izę na pewno będzie mu miała za złe to, że robi coś za jej plecami i nie jest z nią szczery.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy miłość Izy i Marcina z "M jak miłość" przetrwa ciężkie próby, którymi doświadcza ich los? A może wręcz przeciwnie i ta para bohaterów jest skazana na rozstanie? Wszystko zależy od scenarzystów "M jak miłość", którzy dbają o to, by zakochani nie mogli zaznać spokoju i skupić się na tym, by zbudować razem kochającą rodzinę dla Szymka (Staś Szczypiński).

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek po pijaku zdradzi Kingę z Olgą

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2015 cieniem na ich związku będzie kładł się tragiczny wypadek sprzed lat, w którym pijany ojciec Lewińskiej zabił Katarzynę Górecką, matkę Olgi (Katarzyna Grabowska), żonę biznesmena Góreckiego, u którego pracuje Piotrek (Marcin Mroczek).

Zduński odkryje kim był sprawca śmierci Góreckiej, zdobędzie adres ciotki Izy (Anna Tomaszewska) i złoży jej niezapowiedzianą wizytę, by dowiedzieć się czegoś więcej o tym dramacie. Iza o niczym się jednak nie dowie, bo ciotka ukryje to przed nią. Skontaktuje się jednak z Marcinem, którego poprosi i pomoc. Chodakowski zgodzi się na spotkanie, oczywiście w tajemnicy przed Izą.

W 1234 odcinku "M jak miłość" Iza w pośpiechu wyjdzie z mieszkania ukochanego, by nie spóźnić się do pracy. Ponieważ jednak zapomni kluczyków do samochodu i dokumentów Marcin wybiegnie za nią. Wspomni o tym, że musi być bardziej ostrożna i rozważna. Iza z kolei przyzna, że to miłość sprawia, że zapomina o całym świecie...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zbliży się do baletnicy Naomi

Zakochana Lewińska, która zawsze podkreśla jak ważna jest szczerość w związku nie będzie wiedziała o planach Marcina i swojej ciotki. Jednak wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw, a wtedy Iza może mieć pretensje do Chodakowskiego. Czy wybaczy mu, że ją okłamał? Czas i nowe odcinki "M jak miłość" jesienią 2016 wszystko pokażą...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: