SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Gangster Robert Bilski nie zniknie z życia Marysi

M jak miłość po wakacjach 2016. Gangster Robert Bilski nie zniknie z życia Marysi

31.05.2016, godz. 15:15
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) dopiero się rozkręca, a jego aresztowanie w 1231 odcinku "M jak miłość" wcale nie oznacza, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) o nim zapomni. Wręcz przeciwnie! Znając dobre serce Rogowskiej możemy być pewni, że w "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marysia będzie próbowała wyciągnąć swojego kochanka z więzienia. Zbigniew Stryj zdradził, czego możemy się spodziewać po jego bohaterze.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1231 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie świadkiem aresztowania Bilskiego. Mężczyzna wpadnie w ręce policji i za kraty, a wszystko przez jego ciemne interesy, o których Rogowska do tej pory nie miała pojęcia.

Zobacz: M jak miłość. Bilski aresztowany. Marysia zamieszka z Arturem

Dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2016 Artur (Robert Moskwa) dowie się, za co Robert został zatrzymany. Postawiono mu zarzuty przemytu alkoholu, papierosów i dowodzenia zorganizowaną grupą przestępczą, która oszukała Skarb Państwa na 11 milionów złotych!

Rogowska będzie załamana. Niewiele wiedziała o przeszłości Roberta, ale miała nadzieję, że skończył z takimi występkami. Myliła się... Mimo to zrobi wiele, żeby go ratować. Jak podaje "Świat seriali" już w 1236 odcinku "M jak miłość" Marysia odwiedzi kochanka w więzieniu i pewnie przekona go, żeby przyjął pomoc Andrzeja (Krystian Wieczorek).

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1231 ostatni przed wakacjami! Jak się skończy serial? - wszystkie SZCZEGÓŁY

Wygląda więc na to, że Robert nieprędko zniknie z życia Rogowskiej. Zbigniew Stryj zdradził, że jego bohater dopiero się rozkręca!

- Kto wie? Kobiety lubią łobuzów! (śmiech) To żart, oczywiście, a tak poważnie mówiąc, mój bohater zapragnie zerwać z haniebną przeszłością i wkroczyć na drogę prawdy i uczciwości - powiedział aktor w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: