SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1297: Wpadka Karskiego na kolacji z Agnieszką, Asią i Tomkiem - SCENA PRZEDPREMIEROWA

M jak miłość, odcinek 1297: Wpadka Karskiego na kolacji z Agnieszką, Asią i Tomkiem - SCENA PRZEDPREMIEROWA

21.04.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1297, Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1297, Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

W 1297 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zaprosi na kolację Agnieszkę (Magdalena Walach), Asię (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Miły i pełen dobrego jedzenia wieczór niespodziewanie przerwie wpadka policjanta. Karski otwarcie skrytykuje rodziny patchworkowe. Dopiero gdy głos w sprawie zabierze Tomek, Jakubowi zrobi się głupio. Co wydarzy się w premierowym odcinku "M jak miłość" w TVP2?

"M jak miłość" odcinek 1297 we wtorek, 24.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak w "M jak miłość" Tomek uratował życie Karskiego na akcji, która zakończyła się niepowodzeniem, Jakub postanowi się odwdzięczyć. Zaprosi Chodakowskiego z żoną na uroczystą kolację. Na spotkanie namówi także Agnieszkę.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1297: Zduńscy trafią przed sąd!

Wieczór będzie bardzo miły do czasu... Okaże się, że Karski uczęszcza na kursy gotowania, a to co przyrządzi swoim gościom będzie przepyszne. Czar jednak pryśnie, gdy w czasie posiłku policjant zacznie otwarcie krytykować ludzi, którzy komplikują sobie życie  i żyją w rodzinach patchworkowych.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1297: Górecki wynajmie detektywa, żeby śledzić Radka

- Tak się składa, że my jesteśmy taką rodziną patchworkową. Asia jest moją żoną, Agnieszka jest moją byłą partnerką, a Helenka jest moim dzieckiem - powie Tomek, a obie panie wybuchną śmiechem. Karskiemu zrobi się głupio i przez resztę wieczoru będzie przepraszać swoich rozmówców. Ups... Głupio wyszło.

ZOBACZCIE scenę przedpremierową z 1297 odcinka "M jak miłość">>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: