SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia śledzona przez wrogów Bilkiego! Dramatyczny ostatni odcinek M jak miłość

M jak miłość. Marysia śledzona przez wrogów Bilkiego! Dramatyczny ostatni odcinek M jak miłość

23.05.2016, godz. 18:30
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2016 będzie trzymał widzów w napięciu do samego końca. Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie! W 1231 odcinku "M jak miłość" Robert Bilski (Zbigniew Stryj) znów wplącze się w poważne tarapaty, a jego wrogowie będą obserwować Marysię i jej dom w nadziei, że Bilski kiedyś wróci. W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Robert zostanie aresztowany przez policję, gdy wróci do mieszkania Marysi po swoje rzeczy. To będzie starannie zaplanowana akcja.

"M jak miłość" odcinek 1231 ostatni przed wakacjami 2016 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Marysia Rogowska przekona się, że związek z Robertem nie ma najmniejszego sensu i jak najszybciej powinien dobiec końca.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się i znów będą sypiać w jednym łóżku

Zacznijmy od tego, że Bilski przepadł, a Marysia została sama z córką. Na szczęście jest Artur, który ją odwiedza i dba o jej bezpieczeństwo. I słusznie, bo to wątpliwa sprawa... Robert narobił sobie wrogów, którzy teraz bacznie obserwują jego ukochaną.

W 1231 odcinku "M jak miłość" Marysia z przerażeniem będzie przemieszczać się ulicami. Ciągle będzie czuła czyjś wzrok na swoich plecach i zrobi się niespokojna. - Ja już mu nie ufam. W moim wieku zapewnienia o miłości to trochę za mało - powie Kindze (Katarzyna Cichopek) zmartwiona Rogowska.

Przeczytaj: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Marysia wróci do domu ze spotkania z Arturem. Na miejscu zastanie poobijanego Bilskiego, który będzie pośpiechem wrzucał swoje rzeczy do dużej walizki.

- Co się dzieje?
- Mam kłopoty! Muszę wyjechać, ale wam nic nie grozi - zapewni Robert. W tym momencie do mieszkania wkroczą policjanci i zaaresztują bandytę! Maria będzie w szoku gdy wyjrzy przez okno i zauważy obok radiowozu mężczyzn, którzy śledzili ją przez ostatnie kilka dni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: