SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marzenka i Andrzejek wyjadą z Grabiny

M jak miłość. Marzenka i Andrzejek wyjadą z Grabiny

20.04.2016, godz. 16:15
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) planują ślub i urlop. Już w 1223 odcinku "M jak miłość" siłacz zaproponuje ukochanej wyjazd w góry. Pomysł niespecjalnie spodoba się Marzence. Okaże się, że kobieta ma awersję do zimowych sportów. Andrzejek wyjątkowo odpuści - choć jak wiadomo - stawia tylko na aktywny wypoczynek. Czy w "M jak miłość" Marzenka i Andrzejek zaplanowali już podróż poślubną?

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Niedługo w "M jak miłość" Marzenka i Andrzejek wezmą ślub, a potem na jakiś czas wyjadą z Grabiny. Dokąd?

Zobacz: M jak miłość. Ślub Marzenki i Andrzejka w siedlisku w Grabinie

Wiadomo już, że ślub którego miało nie być, jednak się odbędzie. W 1219 odcinku "M jak miłość" w siedlisku pojawi się fotograf (Michał Krzywicki), który ma robić zdjęcia na weselu Marzenki i Andrzejka. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie odbędzie się ceremonia.

Szczegóły są zapinane na ostatni guzik. Fotograf, dekoracje , lista gości i oczywiście wymarzony urlop, o którym zakochani marzą od dawna. Dokąd Andrzejek porwie Marzenkę w podróż poślubną?

Przeczytaj: M jak miłość. Anna pozna nowego faceta. Adam Werner spuści mu łomot?

W 1223 odcinku "M jak miłość" zakochani zaplanują wyjazd w góry, a siłacz oczywiście zaplanuje kilka atrakcji. Jedną z nich ma być jazda na nartach. - Znalazłem na aukcji w internecie. Prawie nowe, świetna firma. Cieszę się, bo teraz szybko nauczę się jeździć i będziemy śmigać po stoku jak te kozice! - powie rozentuzjazmowany Andrzejek, ale Marzenka nie wyrazi zgody na takie wczasy.

Okaże się, że przyszła panna młoda od dziecka ma uraz do zabaw na stoku i za żadne skarby nie da się wyciągnąć na narty - Będzie jak chcesz. Najważniejsze, żebyśmy byli razem, ty i ja - powie Andrzejek, który nie będzie chciał rozpętać pierwszej małżeńskiej kłótni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: