SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Koniec Klanu w TVP? Aktorzy z serialu stracą pracę

Klan. Koniec Klanu w TVP? Aktorzy z serialu stracą pracę

22.02.2016, godz. 10:27
Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk
Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk foto: AKPA

Przyszłość serialu "Klan" zagrożona! Chodzą słuchy, że emitowana od 1997 roku telenowela o losach rodziny Lubiczów może zniknąć z antenty TVP. Aktorzy z "Klanu" są przerażeni i drżą ze strachu o swoje posady, bo kontrakty mają podpisane tylko do maja i na razie nie dostali żadnego potwierdzenia co dalej. Tomasz Stockinger, Jacek Borkowski i Laura Łącz nie wykluczają, że to może być koniec "Klanu". Wszystko zależy od prezesa TVP Jacka Kurskiego. Tylko on może uratować "Klan"!

Czy "Klan" zostanie zdjęty z anteny TVP1 po 19-stu latach? Niestety z wypowiedzi gwiazd serialu wynika, że dni "Klanu" mogą być już policzone.

O tym, że telenowela o Lubiczów doczeka się finału mówi się już od czterech lat. W 2012 roku Biuro Reklamy i Handlu Telewizji Publicznej wydało nawet oświadczenie, że trwają przygotowania do wymiany serialu na inny. Ale ku uciesze wielu widzów "Klan" udało się ocalić. Tym razem jednak dalsze losy "Klanu" pozostają tajemnicą nawet dla aktorów, którzy stanowią trzon obsady.

Przeczytaj: Klan. Agnieszka Kotulanka walczy z alkoholizmem. Wróci do Klanu jako bliźniaczka Krystyny?

Tomasz Stockinger, czyli serialowy doktor Paweł Lubicz w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" przyznał, że nie wie czy od maja nie straci pracy i nie pożegna się z rolą swojego życia. - Mamy podpisane kontrakty na dokończenie bieżącej serii, czyli mniej więcej do połowy maja. Co będzie dalej, tego nikt nie wie - wyjaśnił gwiazdor "Klanu".

Ale nie tylko on drży o przyszłość "Klanu". Także Jacek Borkowski i Laura Łącz potwierdzają, że nie wiadomo czy serial przetrwa. Nie dość, że został obcięty budżet na serial i aktorzy mają teraz mniejsze pensje, to nikt ich nie zaprosił na prezentację wiosennej ramówki TVP1. Zupełnie jakby koniec "Klanu" był już przesądzony.

Patrz: Klan. Ślub Pawła Lubicza i Jadwigi w Klanie na Wielkanoc


Na razie aktorzy nie poznali jeszcze oficjalnej decyzji władz TVP co dalej z "Klanem". Wszystko zależy od tego czy Jacek Kurski widzi dla "Klanu" miejsce w ramówce Jedynki. Jeśli prezes TVP zdecyduje się o zakończeniu "Klanu" to fani serialu na pewno będą zawiedzeni. Każdy odcinek "Klanu" ogląda bowiem średnio 2,9 mln widzów.

Już od ponad dwóch tygodni nowe odcinki "Klanu" nie są umieszczane w serwisie vod.tvp.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: