SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Belle Epoque. Rekordowa oglądalność nowego serialu TVN

Belle Epoque. Rekordowa oglądalność nowego serialu TVN

17.02.2017, godz. 18:00
Belle Epoque odcinek 1
Belle Epoque odcinek 1 foto:

W środę 15.02.2017 o godzinie 21.30 stacja TVN wyemitowała 1 odcinek wyczekiwanego i hucznie zapowiadanego "Belle Epoque". I choć po premierze serialu opinie widzów są bardzo podzielone, to jedno nie pozostawia wątpliwości. "Belle Epoque" zgromadziło przed telewizorami rekordową liczbę widzów. Czy serial powtórzy rekord podczas emisji 2 odcinka?

"Belle Epoque" odcinek 2 w środę 22 lutego 2017, o godz. 21.30 w TVN

"Belle Epoque" to produkcja, w którą stacja TVN wpompowała sporą sumę pieniędzy! Edward Miszczak zdradził niedawno (nie zdradzając konkretów), że na realizację serialu kostiumowego wydano rekordową kwotę. Opłacało się? Z pewnością przełożyło się to na oglądalność!

Przeczytaj: Belle Epoque. Fala hejtu po pierwszym odcinku Belle Epoque

Podczas emisji 1 odcinka "Belle Epoque" średnia widownia stacji wyniosła 2,90 mln osób. Przełożyło się to na 20,49 %. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 22,90 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement - podaje portal wirtualnemedia.pl.

Myślicie, że 2 odcinek też zgromadzi przed telewizorami blisko 3 miliony widzów? Niektórym bardzo się podobało i czekają na więcej, ale nie brakuje też tych, którzy liczyli na coś więcej... A Wy, do której grupy widzów należycie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: