SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1445 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1445 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

27.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1445 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1445 w TVP2 w czwartek 28.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1445 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1445 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1445 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1445 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1445 - streszczenie, co się wydarzy?

Sadowski (Michał Rolnicki) informuje Stefana (Krzysztof Kiersznowski), Walerię (Ewa Ziętek) i Kasię (Katarzyna Glinka), że za posiadanie narkotyków Bartek (Bartosz Gelner) może trafić na wiele lat do tajlandzkiego więzienia. Jedyną szansą na oszczędzenie Koszykowi takiego losu jest wręczenie policjantom łapówki. Kornelia (Katarzyna Herman) jest zła na ukochanego za jego nieodpowiedzialne zachowanie. Uważa, że Bartek sam jest sobie winien i nie zamierza kiwnąć palcem w jego sprawie.

Siostry Zwoleńskie spędzają noce w ramionach swoich ukochanych. Natalia (Maria Dejmek) czuje się spełniona u boku Oliwiera (Mikołaj Krawczyk), który wkrótce rozwiedzie się z żoną. Niestety Magda (Honorata Witańska) nie ma tyle szczęścia. Zwoleńska coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że nie pasują z Sebastianem do siebie.

Sabina (Barbara Kurzaj) spotyka się z prawniczką. Chce wiedzieć, jak ocenia ich szanse w sądowej konfrontacji z biologiczną matką Mai (Lena Parok). Darek (Andrzej Niemyt) jest świadomy, że czas spędzony na ławce rezerwowych działa na jego niekorzyść. Zaczyna rozważać wyjazd do zagranicznego klubu, co martwi Władka (Przemysław Stippa).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: