W rytmie serca, odcinek 8: Bogdan uzależniony od morfiny

2017-10-21 22:00 ZetEs

W 8 odcinku serialu "W rytmie serca" Bogdan (Zbigniew Zamachowski) posunie się o wiele dalej, niż dotychczas! Aby zdobyć upragnioną substancję psychoaktywną jest w stanie zrobić wszystko. Dla Olgi (Małgorzata Foremniak) oznacza to nie lada kłopoty... Co zrobi Bogdan w 8 odcinku serialu "W rytmie serca"?

"W rytmie serca" odcinek 8 w niedzielę 22.10.2017, o godz. 20.00 w Polsacie!

W 8 odcinku serialu W rytmie serca" zachowanie Bogdana pozostawi sobie wiele do życzenia. Mężczyzna zacznie być agresywny. Jego pierwszą ofiarą padnie doktor Zych (Piotr Froczewski).

- Masz?! Przyniosłeś?! Rób mi zastrzyk… - powie Bogdan w 8 odcinku serialu "W rytmie serca" - Słyszysz?! Zrób mi ten cholerny zastrzyk! Szybciej, bo zwariuję…
- Dostaniesz ode mnie morfinę - pod jednym warunkiem - odpowie Zych - Pod warunkiem, że zaczniesz leczyć swoją chorobę nowotworową! Zgłosisz się na leczenie, będziesz słuchał onkologa, będziesz grzecznie brał chemię i naświetlania... Inaczej następnego zastrzyku nie będzie!

Zdesperowany i uzależniony od opiatów Bogdan w 8 odcinku serialu "W trymie serca" zacznie później szantażować Olgę:

-  Nie sypnąłem cię glinom... a mogłem - stwierdzi - Wiele razy mogłem...  I wciąż mogę. Wyobraź sobie siebie w więzieniu... Poradziłabyś sobie?
- Chcesz... pieniędzy? - spyta przerażona Olga. w 8 odcinku serialu "W rytmie serca".
- Należy mi się rekompensata, nie uważasz? - zasugeruje Bogdan. Czy komuś uda się wyciągnąć mężczyznę z uzależnienia? Widzowie przekonają się o tym oglądając nadchodzące odcinki serialu "W rytmie serca"!

Przeczytaj też: W rytmie serca. Maria i Adam będą razem?

Polecamy: W rytmie serca. Mateusz Damięcki był gnębiony w szkole

Zobacz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan marzy o drugim dziecku

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Najnowsze