W rytmie serca, odcinek 61: Agnieszka umrze razem z dzieckiem?! Lekarze będą bezradni!

2019-12-15 15:37 sz
W rytmie serca, odcinek 61: Agnieszka umrze razem z dzieckiem?! Lekarze będą bezradni!k 61: Agnieszka umrze razem z dzieckiem?! Lekarze będą bezradni!
Autor: Polsat W rytmie serca, odcinek 61: Agnieszka umrze razem z dzieckiem?! Lekarze będą bezradni!k 61: Agnieszka umrze razem z dzieckiem?! Lekarze będą bezradni!

W 61 odcinku "W rytmie serca" Agnieszka (Magdalena Kumorek) będzie walczyć o życie! W serialu "W rytmie serca" niespodziewanie pojawią się komplikacje. Ciężarna kobieta straci przytomność i trafi do szpitala, gdzie lekarze nie będą mieć wątpliwości - czas na cesarskie cięcie. Agnieszka znajdzie się w stanie krytycznym... Czy umrze w trakcie porodu? Sprawdź, co wydarzy się w 61 odcinku "W rytmie serca".

W rytmie serca 5, odcinek 61 - niedziela, 15.12.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

W nowych odcinkach serialu "W rytmie serca" Agnieszka straci przytomność. Ciężarna lekarka zemdleje w zamkniętym pokoju i tylko przypadek uratuje ją przed pewną śmiercią. Natychmiast trafi do szpitala, gdzie lekarze z przerażeniem stwierdzą wstrząs septyczny, który zagraża zarówno matce, jak i jej dziecku.

W 61 odcinku "W rytmie serca" Anna (Dorota Landowska) przyleci do Polski, kiedy tylko dowie się o krytycznym stanie córki. Zaczną się przepychanki wobec tego, kto ma leczyć Agnieszkę. Dodatkowo Żmuda spotka się ze swoim dawnym kochankiem ojcem Stanisławem (Mariusz Bonaszewski).

W końcu doktor Kubacki (Wojciech Dąbrowski) w 61 odcinku "W rytmie serca" podejmie decyzję o cesarskim cięciu. Agnieszka urodzi zdrową córeczkę, która dostanie dziewięć punktów w skali Apgar. Niestety, sama Żmuda-Meyers wciąż nie odzyska przytomności. Jej stan drastycznie się pogorszy... Czy umrze? Widzowie "W rytmie serca" przekonają się już wkrótce.