W rytmie serca, odcinek 60: Piotr alkoholikiem? Po rozstaniu z Marią zacznie pić!

2019-12-01 21:10 sz
W rytmie serca, odc. 59. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek)
Autor: Polsat W rytmie serca, odc. 59. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek)

W 60 odcinku "W rytmie serca" Maria (Barbara Kurdej-Szatan) podejmie ostateczną decyzję i zwiąże się z Adamem (Mateusz Damięcki). Piotr (Filip Bobek) będzie zrozpaczony rozstaniem z ukochaną, bo walczył o nią do samego końca. W 60 odcinku policjant sięgnie po alkohol i zawali służbę! Weronika (Maria Dębska) nie zdoła go powstrzymać. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "W rytmie serca".

W rytmie serca 5, odcinek 60 - niedziela, 8.12.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

W 60 odcinku "W rytmie serca" Piotr na zawsze pożegna się z Marią. Spełnią się e=jego najgorsze obawy i Biernacka wybierze Adama! Wychodzi na to, że policjant nie bez powodu pieklił się i szalał z zazdrości przez ostatnie tygodnie. 

Może Maria i Piotr mieliby szansę, gdyby nie tragiczne wydarzenia w Etopii, gdzie Adam został uprowadzony. Spotkanie ze śmiercią bardzo zbliżyło do siebie byłych kochanków i zmusiło Żmudę do refleksji.

W 60 odcinku "W rytmie serca" Piotr nie zrozumie decyzji ukochanej, która wbije mu nóż prosto w serce. Szczególnie, że na pożegnanie doda, że tak naprawdę nigdy nie przestała kochać Adama! To zaboli Nowackiego, który poczuje się dodatkowo oszukany przez dziewczynę. 

Po dramatycznym zakończeniu związku Piotr nie wytrzyma psychicznie. Nie pojawi się w pracy, bo upije się do nieprzytomności! Weronika spróbuje go ratować i postawić na nogi, jednak sama będzie przeżywać rozstanie z Siedleckim (Antoni Pawlicki). Czy porzucony policjant poradzi sobie z rozstaniem, czy wpadnie w ciąg? Przekonamy się już w najbliższych odcinkach serialu "W rytmie serca". 

Najnowsze