W rytmie serca, odcinek 59: Maria złamie Piotrowi serce? Żmuda będzie błagał, żeby do niego wróciła

2019-12-01 13:05 sz
W rytmie serca, odcinek 59: Maria złamie Piotrowi serce? Żmuda będzie błagał, żeby do niego wróciła
Autor: W rytmie serca Facebook W rytmie serca, odcinek 59: Maria złamie Piotrowi serce? Żmuda będzie błagał, żeby do niego wróciła

W 59 odcinku "W rytmie serca" Maria (Barbara Kurdej-Szatan) stanie przed trudnym wyborem. Adam (Mateusz Damięcki) wróci do Polski, a Piotr (Filip Bobek) zacznie odchodzić od zmysłów! Obydwaj będą walczyć o jej serce. Żmuda zrobi wszystko, żeby ją odzyskać. Kogo wybierze Maria w 59 odcinku "W rytmie serca"?

W rytmie serca 5, odcinek 59 - niedziela, 1.12.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

W serialu "W rytmie serca" Adam spojrzał śmierci prosto w oczy. Został uprowadzony przez gangsterów w Etiopii. Mężczyźni żądali wielkiego okupu za jego życie. Przerażona Maria zrobiła wszystko, żeby uratować byłego kochanka. W 59 odcinku "W rytmie serca" Żmuda wróci bezpiecznie wróci do Polski!

Maria odbierze go z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Cała sytuacja w obojgu ożywiła dawne uczucia. Piotr, który jest z Marysią, doskonale wie, że może stracić ukochaną. Zacznie szaleć z zazdrości. W 59 odcinku "W rytmie serca" Adam nie da mu forów. Wprost zacznie błagać Biernacką, żeby do niego wróciła i aby dali sobie jeszcze jedną szansę. Jaką decyzję podejmie? 

Możemy zdradzić, że w nowych odcinkach serialu "W rytmie serca" Marysia nie będzie długo się zastanawiać. Złamie zakochanemu do szaleństwa Piotrowi serce i wróci do Żmudy. Czy będą razem szczęśliwi? Po takich przejściach na pewno nie będą szukać zwady.

Najnowsze